Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Ambasador Pavel Paloncý priviezol zo Škótska bronz

03. 06. 2016
Mrknite sa na exkluzívne prvé dojmy zo závodu Cape Wrath Ultra nášho ambasádora Pavla - stojí to za to!
Ambasador Pavel Paloncý priviezol zo Škótska bronz
Zdravím do Sanasportu,
naspäť zo Škótska, späť v ČR, v realite, v procese ...
400 kilákov, 8 dní, 51 hodín, 3. miesto. Aj keď som sa chcel pôvodne pohybovať vyššie, za daných podmienok to hodnotím úspešne.
Jednak sa postupne dávam dohromady z osemdenného závodu, kde som mal veľa problémov, a potom taky nejako zpracovávám výstupy a podrobný článok o závodu.

Cape Wrath Ultra - ako to celé začalo:

Hoci sa jednalo o 400 km, 8 dňový etapový expedičný závod, prvá etapa bol jednoducho dostih. Relatívne rovinatá záležitosť, kde vedúci skupinu spočiatku tvorilo 7 bežcov, postupne z nej však odpadli, rovnako ako na Tour de France.
Nielenže sme sa ako bežci preháňali navzájom, ale raz nás prehnala aj miestna krava. Po nečakane ťažkom seběhu v cieli etapy nás čakal most, v ktorom milovníci detskej literatúry spoznali most, cez ktorý jazdí Harry Potter do Bradavičnic alebo kam to jazdí.

V cieli veľa času a pohody. Hoci mi Fenix vyčíslil dobu zotavenia po etape na 62 hodín, cítil som sa večer pripravený na ďalšiu etapu. A to bolo naposledy, čo som sa takto cítil...

Na podrobné štatistiky Pavlova behu z prvého, poťažmo i ďalších dní sa môžete pozrieť tu: https://connect.garmin.com/modern/activity/1195261408


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
4:14:41:46
Saucony Jazz 21
-68 % sleva Dámske bežecké topánky Saucony Jazz 21
39,14 € 122,35 €
už len 17 ks za túto cenu

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.