info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Ako sa behá v On Running Cloudflow?

14. 03. 2020
Cloudflow je jeden z najpopulárnejších modelov značky On Running. My sme otestovali jeho novú prepracovanú verziu, u ktorej švajčiarski vývojári vypočuli hlasy bežcov a posunuli topánku o ďalší krok k dokonalosti.
Ako sa behá v On Running Cloudflow?

Už po vybalení z krabice vás Cloudflow prekvapí tým, ako sú ľahké - majú iba 230 g (vo veľkosti 8,5 UK) - nečakajte tak žiadnu extra tlmenú topánku na dlhšie náročné behy, toto je responzívna tempovka vhodná pre tréning i preteky primárne na ceste . Intervalové behy, dištancie 5 až 10 km alebo 1/2 maratón - tu sa bude cítiť ako ryba vo vode a spoločne si budete užívať ľahkosť, trakciu a dynamiku každého kroku.

cloudflow-cloudy

Ako už je pre značku typické, podrážka pozostáva z tzv. Cloudov - dutých obláčikov, ktorých napočítame na Cloudflow rovných 18. Tie majú dve hlavné úlohy - tlmiť dopady a následne zaistiť agresívny odpich od podložky. Tejto dynamike napomáha aj vylepšený speedboard, ktorý svojím pružením a prehnutím podporuje plynulý pohyb.

cloudflow-vložka

Táto topánka je skôr užšieho strihu a je určená pre bežcov s neutrálnym došľapom. Drop má 6 mm, čo Cloudflow radí do kategórie minimalistických topánok. Keď vám prirodzený spôsob behu zatiaľ nič nehovorí, chce to trochu času a zoznamovania, než si na seba plne zvyknete. Toto priateľstvo však stojí za to!

cloudflow-špička

Cloudflow ponúka veľmi priedušnú sieťovinu s antibakteriálnou úpravou pre elimináciu zápachu a poteniu nôh. Členok a päta sú z tvrdšieho materiálu pre čo najväčšiu fixáciu a stabilitu.

K maximálnemu pohodliu prispieva tiež bezšvový materiál zvršku - na otlačenie tak môžete rovno zabudnúť.

cloudflow-boty

A aké sú teda hlavné zmeny oproti staršiemu bračekovi?

Nová verzia si dala za cieľ väčšiu univerzálnosť a to vďaka pridaniu Helion peny v oblasti medzipodošvy, čo robí topánku mäkšiu a viac vhodnú aj pre výbehy v nižšom tempe. Táto pena si navyše zachováva konzistentné vlastnosti či už za chladu alebo naopak v prílišnej horúčave.

cloudflow-podešev

Keď už hovoríme o počasí, prvej verzii bola vyčítaná nedostatočná priľnavosť za vlhka. Preto chytré hlavičky z Onu obstarali väčšinu obláčikov špeciálnym protišmykovým povrchom.

cloudflow-bota

Švajčiarska kvalita sa tu jednoducho nezaprie - inovatívna podrážka, precízna kvalita švov, príjemný materiál, skvelý vzhľad, nízka váha. Všetko ladí do posledného detailu.

Skúste a uvidíte, ako si budete užívať plávanie na obláčikoch tejto novinky.

Kúpiť Cloudflow


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:27:29
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu