Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Mizuno Wave Ultima 11

Pánske bežecké topánky

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom
 Dodanie 2-4 pracovných dní
47,87 € 140,79 € ušetríte 92,00 € -66 %

Mizuno

J1GC196601

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2019 Q3
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Modelový rad Mizuno Wave , Mizuno Wave Ultima
Šírka topánky Široká
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 12 mm
Technológie AirMesh , Dynamotion Fit , Mizuno Intercool , Mizuno Wave , Premium Insock , SmoothRide , U4iC , U4icX , X10

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj komfort pre nohy.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technológia je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému odev aj obuv dokonale padne a poskytuje voľnosť pohybu.

Mizuno Intercool

Táto technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri topánky počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AIRmesh, a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

Premium Insock

Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé sadnutie, pohodlie a napomáha odpruženiu a trvalejšej odolnosti.

SmoothRide

SmoothRide Technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

U4iC

Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva latku opäť o kus vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodošvy U4iC je o 30% ľahšia ako predchádzajúci ap +, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženie a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

U4icX

Evolučná ľahká medzipodrážka, ktorá poskytuje odpruženie behu bez obáv z veľkých nárazov.

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

90 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 30. apríla 2020
  • měkké hlavně na asfaltu, lehké, padnou na nohu
  • při delším běhu mě pálí polštářky nohou
100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 1. apríla 2020

nevhodné pro běh na středně hrubém štěrku - kvůli designu podrážky s dírou na patě - riziko, že se tam sekne kamínek a pak ho buď vláčíte a aebou nebo se zdržujete jeho odstraňováním :)

  • vydrží hodně kilometrů, klidně i 1500
90 %
Overený zákazník Pridané: 20. marca 2020
80 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 23. februára 2020

Těžší objemová bota se širším střihem. Úroveň zpracování velmi dobrá, předchozí mizuna mi vydržela bez potíží se svrškem hodně přes 1500 km, pak se odporoučela podrážka. Pokud to bude tady stejné, tak spokojenost. Podrážka i stélka mi připadá až dost měkká, ale zatím uběhnuto pouze cca 40 km. U této varianty zajímavý design stélky - Rembrandt muzeum.

70 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 3. februára 2020
  • Velmi lehká obuv.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 223 014 939 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay