info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Devold Force Kid Tee

Detské športové tričko

Farebné varianty

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
46,95 €
 • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Devold

GO-293-273-B-122A

Často sa obávate, či je vášmu dieťaťu príliš teplo alebo príliš zima? Na jar a v lete sa ranné, popoludňajšie a večerné teploty veľmi menia. Vaše obavy sú však zbytočné! Tričko FORCE KID je vyrobené z veľmi tenkého 70 % vlákna vlny Merino, ktoré chladí, keď je teplo, a hreje, keď okolitá teplota klesne. Nechajte svoje dieťa objaviť dokonalé pohodlie a zažiť pocit príjemného tepla za každých podmienok. Nechajte ich vyskúšať mimoriadne ľahké a mäkké tričko z najjemnejšej merino vlny. Môže sa vrhnúť do každého dňa bez toho, aby sa obával zápachu alebo potu stekajúceho po tele. Tričko patrí do radu Devold®Breeze. Je výnimočná najmä vďaka celoročnému používaniu, schopnosti prispievať k termoregulácii tela vášho dieťaťa a odolnosti voči zápachu aj pri dlhodobom nosení. Toto tričko Devold je jednoducho základná vrstva, ktorá by sa mala stať súčasťou každého dňa vášho dieťaťa.

Certifikát OEKO-TEX® zaručuje jeho bezpečnosť a ochranu vášho zdravia. Značka Devold totiž spĺňa prísne kritériá medzinárodného systému testovania a certifikácie textílií.

Široká škála aplikácií

Je deň vášho dieťaťa poznačený športom? Vyvíja v škole maximálne úsilie? Relaxujete pred televízorom? Radi cestujete spolu? Tričko FORCE KID spĺňa všetky tieto požiadavky.

Výhody:

 • Ploché švy, raglánové rukávy - eliminujú odieranie pokožky.
 • Priedušný materiál - lepšie odvádza pot z povrchu tela
 • mäkké na dotyk a prispôsobivé vášmu telu - extrémne pohodlie pri pohybe
 • odolnosť voči zápachu - nemusíte ho tak často prať (skvelé na dlhšie túry)
 • ideálny na vrstvenie, ale aj ako vrchná vrstva
 • Devold je jediná spodná bielizeň s certifikátom Woolmark, ktorý zaručuje kvalitu a trvanlivosť.
 • Oblečenie je neškodné a bezpečné pre vás a vaše deti a má certifikát Oekotex.
 • Výroba vlny je šetrná k životnému prostrediu a je obnoviteľným zdrojom.
 • Termoprádlo je určené pre každého bez ohľadu na vek a pohlavie a môžete sa doň obliecť od hlavy až po päty.
 • Spoločnosť Devold má vlastnú továreň v Európe a ako jediná kontroluje výrobu vlny od strihania oviec až po šitie.
 • Devold s viac ako 165-ročnou tradíciou vie, čo robí najlepšie!
 • Perfektné tričko na ďalšie vrstvenie
 • 70 % prírodná merino vlna - udržuje teplo aj keď je mokrá
 • Každý ocení jednoduchú údržbu BEZ potreby žehlenia a možnosť PRAŤ košeľu v práčke a SUŠIŤ ju v sušičke.

Certifikáty:

 • Značka Devold spĺňa prísne kritériá medzinárodného systému testovania a certifikácie textílií - Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všetky výrobky sú vyrobené len zo zdravotne bezpečných materiálov.
 • Logo Woolmark , len s vlnenou bielizňou s touto značkou si môžete byť istí, že máte v rukách skutočnú kvalitu! Aby mohol byť odev označený logom Woolmark, musí obsahovať len najjemnejšiu čistú vlnu, ktorá spĺňa prísne kritériá kvality.

Devold je najlepšia prírodná kvalita z Nórska. Jedna z najstarších značiek oblečenia na trhu s vlastným vývojom a výrobou v továrni v Európe. Na výrobu svojich výrobkov používajú najkvalitnejšiu vlnu od farmárov najmä z Nového Zélandu a Austrálie. Títo farmári dodávajú vlnu výlučne spoločnosti Devold. Svet spoločnosti Devold je postavený na najtechnickejšom a bezkonkurenčnom prírodnom vlákne, ktoré dokážeme dokonale spracovať. Je vyrobená z vlny, ktorá je 100 % prírodným vláknom s vlastnosťami, ktoré nemôže nahradiť žiadne umelé vlákno. Jeho hlavným cieľom je chrániť vás. Hoci vlnu nedokážeme vyrobiť, už viac ako 166 rokov ju dokážeme dokonale spracovať a získať jej jedinečné vlastnosti. Spracúvame vlastnú vlnu a naše výrobné zariadenia sa nachádzajú výlučne v Európe. Sme jediní, ktorí kontrolujú celý proces výroby vlny, od strihania oviec cez pradenie priadze až po tkanie pleteniny a šitie konečného výrobku. Sme nekompromisní, pokiaľ ide o kvalitu a inovácie.

Materiál:

70% Merino vlna, 30% Tencel Hmotnosť: 130g/m2, vlákno: Superjemný 17,5 mikrónu

Môžete si byť istí, že vďaka funkčnému dizajnu bude tričko FORCE KID verným spoločníkom vášho dieťaťa.

Parametre

Šport Outdoor / Turistika
Sezóna 2022 Q3
Dĺžka rukáva Krátky rukáv
Vlastnosť oblečenia Odvod potu
Technológie Devold Merino , Standart 100 by Oeko-Tex®

Devold Merino

Oblečenie Devold, ktoré tak radi nosíme, je unikátne nielen technológiou výroby, ktorú Devold zdokonaľuje vo svojich továrňach už vyše 160 rokov, ale aj v kvalite merino vlny, z ktorej sa vyrába. Austrália a Tasmánia sú dokonalé oblasti pre chov merino oviec vďaka svojmu podnebiu a prírodným podmienkam. Z tunajších fariem si Devold vyberá tých najlepších a najvhodnejších dodávateľov merino vlny pre svoje výrobky.

Standart 100 by Oeko-Tex®

Celosvetový testovací a certifikačný systém pre textilné suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých štádiách výroby. Zahŕňa tiež testovanie netextilných materiálov. Cieľom je zabezpečiť, aby výrobok neobsahoval škodlivé látky.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme