info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Craft Boty CTM Ultra Carbon bílá

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom
 Dodanie 6-9 pracovných dní

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

258,43 €

Craft

1910453 013000

Hmotnosť: 265 g
Drop: 11mm
Karbónový plát: áno
Výška tlmenie: 33 mm (FFF)

Bežecké topánky, v ktorých sa lámu svetové rekordy už dávno nie sú tenké a tvrdé šupky, určené iba pre úzku skupinu elitných atlétov. Moderné technológie nám umožňujú vyrobiť vysoko komfortné bežeckú topánku, ktorá je zároveň ľahká a vďaka maximálnej energetickej návratnosti a karbónovému plátu vás doslova vystrelí do ďalšieho kroku.

Karbónové pretekárske topánky sú rozšíreným fenoménom posledných mesiacov. Craft ale posúva celý koncept ešte o úroveň vyššie a otvára túto nekompromisný kategórii aj skupine bežcov, ktorá mohla až doteraz iba závidieť dráhařům a rýdzim cestárom. Všetky pretekárske karbónové topánky sú charakteristické svojou extrémne nízkou životnosťou a "krehkosťou". Využitie tak nájdu výhradne v ideálnych podmienkach cestných a dráhových pretekov. Čo keby ste ale mohli využívať prednosťou karbónu aj pri tréningu a mimo tartan a cesty? A presne o tom je naša novinka CRAFT CTM ULTRA CARBON.

Nechceme kopírovať a ísť s davom. Naším poslaním je inovácia a dopredu nás ženie neobmedzená predstavivosť. Preto sme si položili otázku, či by sa preukázateľné výhody karbónových topánok dali preniesť aj mimo cestu a poskytnúť tak bežcom nástroj, ktorý maximálne naboostuje ich výkonnosť na všetkých povrchoch a vydrží plne funkčný dlhšie, než len pár desiatok kilometrov.

Na začiatku bola myšlienka, nasledovali mesiace vývoja a vy sa teraz pozeráte na výsledok. Prvý univerzálne ladenú karbónovou pretekárske topánku určenú na ceste aj do ľahkého terénu, ktorá nestratí svoje skvelé vlastnosti ani po niekoľkých stovkách kilometrov. Ťažko budete hľadať všestrannejšie topánku s porovnateľnou funkčnosťou.

Základným kameňa, na ktorom CTM ULTRA CARBON stojí je karbónový plát s unikátnym rozdelením v oblasti palca. Vďaka tomu je táto topánka perfektne tuhá a dynamická v prechode do odrazu a zároveň umožňuje používať prirodzenú prácu prstov a priečnej klenby k stabilizácii chodidla. Aj v ľahkom teréne tak môžete bežať maximálnou rýchlosťou bez straty stability.

Karbónový plát je doplnený 33 milimetre tlmiace peny Fast Forward so skvelou mäkkosťou aj energetickú návratnosťou. Tá je doplnená vnútorná stielkou Ultra Rebound s vysoko energetické TPU peny pre ešte rýchlejší prechod do odrazu.

Zvršok je minimalistický a inšpirovaný atletickými beží topánka. To v praxi znamená, že aj napriek vysokú priedušnosť a nízku hmotnosť dokonale obopína chodidlo a drží nohu pevne ukotvenú vnútri topánky. Tvar zvršku je ľahko širší, než ako je tomu zvykom u väčšiny výkonnostných topánok, takže môžete zabudnúť na pľuzgiere a otlaky aj pri veľmi dlhom behu.


Parametre

Šport Beh
Sezóna 2021 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová , Pretekárska , Tempová
Typ povrchu - beh Cesta , Terén - trail
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 11 mm
Technológie Fast Forward (Vault Foam™) , Ultra Carbon Plate™ , Ultra Rebound

Fast Forward (Vault Foam™)

Ultraľahká tlmiaca pena Vault Foam so skvelou mäkkosťou aj energetickou návratnosťou.

Ultra Carbon Plate™

Karbónový plát v medzipodrážke s unikátnym rozdelením v oblasti palca. Vďaka tomu je topánka perfektne tuhá a dynamická pri prechode do odrazu a zároveň umožňuje používať prirodzenú prácu prstov a priečnej klenby k stabilizácii chodidla. Aj v ľahkom teréne tak môžete bežať maximálnou rýchlosťou bez straty stability.

Ultra Rebound

Vnútorná stielka z vysoko energetickej TPU peny pre ešte rýchlejší prechod do odrazu.

100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 29. mája 2021

Vysoká kvalita a pohodlie počas behania . Tenisky vhodne aj pre náročnejšie behy v rozmanitom teréne . Veľmi kvalitne spracovanie , ľahké, s kvalitnou podrážkou vhodnou ako aj na cestu tak aj do terénu .

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme