Lov utečencov z predajne

12. až 25. marca 2018

Pomôžte nám chytiť produkty, ktoré utiekli z predajní. Schovávajú sa na mnohých miestach v Bratislave.
Koho hľadáme?

...a tiež ponožky, potítka, šiltovky, šatky, puzdra a mnohých ďalších utečencov značiek adidas, Asics, CEP, Craft, Inov-8, Mizuno, Oliver či Salto.

Tušíme, kde sa skrývajú

Ako ich chytiť?

1 Hľadajte na miestach podľa našej mapy kešky s voucherom 2 Kešku po nájdení vráťte na miesto a s voucherom sa zastavte do našej predajne, kde vám za neho dáme uvedený produkt 3 Prečítajte si aj , ale nečakajte žiadne zložitosti.

 1. Loviť zmiznuté produkty môže ktokoľvek z vás.
 2. Podľa bodov vyznačených na mape vystopujete kešku, v ktorej sa skrýva voucher.
 3. Kešku vrátite na miesto a s voucherom prídete do našej predajne v Bratislave a my vám ho vymeníme za uvedený produkt.
 4. Hráme fér, preto máte nárok maximálne na tri vouchery. Buďte prosím ohľaduplní a doprajte aj ostatným potešenie z koristi.
 5. Lovecký revír budeme pravidelne dopĺňať, takže ak kešku s voucherom na niektorom mieste nenájdete, nezúfajte. Hľadajte inde alebo sa na miesto skúste vrátiť napríklad druhý deň. Keď budete mať šťastie, voucher vám tentoraz neunikne.
 6. Akcia beží od 12. do 25. marca 2018.
 7. Produkty nie sú právne vymáhateľné, ale naše slovo platí. Nebojte sa, že by ste sa naháňali po meste zbytočne :-)

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

 • Visa
 • Master Card
 • Maestro
 • Gopay
 • Sphere Card
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.