info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Sensor Merino Extreme dámská sukně černá

Dámska sukňa z merina

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
37,95 € 60,00 € ušetríte 22,00 € -37 %
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Sensor

20200030

Hrejivá funkčné sukňa z exkluzívneho materiálu Merino Extreme. Tento rebrový úplet vysokej gramáže je vyrobený z čistej Merino vlny. Merino vlna ako 100% prírodné vlákno vyniká svojimi skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami a tiež vysokú antibakteriálne schopnosťou. Maximálny komfort je zaistený tiež vysokým odvodom vlhkosti, v prípade, že je vlákno vlhké zostáva na dotyk suché, nechladí a zároveň nestráca nič zo svojej termoregulačné schopnosti.

Parametre

Šport Outdoor / Turistika , Zjazdové lyžovanie , Bežecké lyžovanie
Sezóna 2021 Q1
Technológie Merino Extreme

Merino Extreme

Podmaň si živly. Dosadni na trón. Vládni. Termo oblečenie Merino Extreme je nefalšovaným dobyvateľom skôr nezdolných oblastí športu. Vysoká gramáž 100% novozélandskej vlny ťa odprevadí až na kraj sveta. Nie nadarmo nosí toto funkčné prádlo aj držiteľ Koruny Himalájí Radek Jaroš.

Merino tričko ušité na úpätí Hostýnských vrchov a opatrené menovkou Extreme ti bude oporou aj v tých najtvrdších podmienkach. Kde iní mrznú, tie zostaneš v teple. Dokonalé termoregulačné vlastnosti merino oblečenia sú tu dovedené k absolútnemu vrcholu. S nepríjemnou vlhkosťou si nerob hlavu. Vďaka použitej merino vlne ťa toto funkčné prádlo zahreje, aj keď bude vlhké.

Konečne je tu materiál, ktorý odvádza svoju prácu na maximum. Zájdi až za hranu a neboj sa zlyhania. Naše termoprádlo Merino Extreme ti bude slúžiť dlhé roky. Aj cez svoju jemnosť si drží stálosť a vďaka trvalej antibakteriálnej ochrane sa nemusíš báť navliecť ho na seba aj po niekoľkých mimoriadne náročných misiách. Obrň sa pohodlím prírodného materiálu tých najvyšších kvalít a vydaj sa smelo do divočiny.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme