info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánska bežecká vesta s fľašami Salomon Sense Pro 5 Set

Salomon Sense Pro 5 Set

Pánska bežecká vesta s fľašami

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
136,80 € 160,00 € ušetríte 23,00 € -15 %

Salomon

LC1512000

Vieme, že pri ultra sa počíta každá sekunda a že pohodlie a komfort majú zásadný význam. Preto je minimalistický model SENSE PRO 5 veľmi pohodlný, bez trecích bodov as naozaj presným strihom. Vďaka okamžitému prístupu k základným potrebám na trase môžete pokračovať ďalej a rýchlejšie.

výhody:

trvalý komfort
Túto vestu sme urobili ešte pohodlnejšie tým, že sme odstránili tlakové body, aby sa zabránilo odieraniu. Mäkká sieťovina skvele absorbuje a odvádza vlhkosť.

Rýchly prístup
Vďaka popredným vreckám na pláštenku, bezpečným vreckám, objemné zadné priehradke na nočnú výbavu a tunelové vrecku po celom tele popadnete svoje nevyhnutnosti priebehu niekoľkých sekúnd.

presný strih
Konštrukcia Sensifit ™ a mäkká strečová tkanina udrží vestu tesne pri tele. Pre optimálne prispôsobenie sa pozrite na našu tabuľku veľkostí - ak máte pochybnosti, vyberte o niečo väčšiu veľkosť.

Súčasťou balenia sú mäkké fľaše.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2021 Q1
Typ tašky Bežecká vesta
Objem tašky/batohu Do 5 litrov
Využitie tašky/batohu Bežecké
Technológie YKK , Sensifit

YKK

Najkvalitnejšie a funkčné zipsy známe pre svoju dokonalosť a perfektné spracovanie. Vyznačujú sa svojou spoľahlivosťou a to aj po dlhodobom používaní.

Sensifit

Stabilita/sloboda pohybu. Konštrukcia využíva pružné, priedušné látky prispôsobené telu a ľahké zmeny na úpravy a stabilitu. Vesta neodskočí, ale umožňuje pohodlné dýchanie.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme