info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Viper SL Shoe Women

Dámska vnútorná obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom
Dodanie 3-5 pracovných dní

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

70,95 € 120,00 € ušetríte 49,00 € -41 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Salming

22FW_1231075-0710

Halová obuv Salming Viper SL využíva kľúčové vlastnosti prémiového modelu Viper 5 a vďaka upravenej konštrukcii zvršku sa stáva zaujímavou alternatívou, keď hľadáte rýchlu a ľahkú obuv s vynikajúcou priedušnosťou.

Zvršok obuvi Salming Viper SL je z veľkej časti tvorený výborne priedušnou sieťovinou, ktorá udržuje vaše nohy v maximálnom pohodlí a zároveň dokáže poskytnúť vynikajúcu podporu aj pri tých najstrmších zmenách smeru. Na zvýšenie odolnosti a stability je sieťovina ďalej pokrytá vrstvou PU kože prakticky po celom obvode topánky.

Odpruženie modelu Salming Viper SL zabezpečuje ľahká tlmiaca zmes Salming RunLite2™. Táto špeciálna zmes peny EVA je špeciálne navrhnutá tak, aby minimalizovala straty energie pri dopade a maximalizovala návrat energie pri každom kroku. Jeho pomerne nižšia výška tiež umožňuje skvelý pocit na povrchu.

Kľúčové vlastnosti

  • Vhodné pre agilných hráčov s dôrazom na rýchlosť a zmenu smeru
  • vynikajúca priedušnosť
  • Kombináciou technológií RollBar, LMS a LMS+ umožňuje topánka ľahší pohyb a odraz v extrémnych polohách, aké sa vyskytujú napríklad pri florbale alebo squashi.
  • dobrý cit pre povrch - tvrdá obuv
  • veľmi ľahká vnútorná obuv
  • vhodné pre všetky halové športy, vďaka svojim vlastnostiam sú veľmi obľúbené medzi hráčmi squashu a florbalu

Konštrukcia obuvi a použitá technológia

Zvršok obuvi

Priedušnosť a maximálne pohodlie

Veľmi ľahká konštrukcia zvršku Salming Viper SL kombinuje materiály, vďaka ktorým je dokonale priedušná, veľmi pohodlná a zároveň dokáže poskytnúť dostatočnú oporu aj pri najprudších zmenách smeru.

Chodidlo zostáva na svojom mieste

Salming HeelCup™ stabilizuje a fixuje chodidlo v topánke, čo je kľúčom k pocitu istoty a pohodlia. Vyvinuli sme nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je o niečo dlhší ako u konkurencie.

Medzipodrážka - odpruženie obuvi

Maximálny výkon pri každom kroku

Prémiová tlmiaca zmes Salming RunLite2™ použitá v medzipodrážke je navrhnutá s ohľadom na maximálny návrat energie pri každom kroku. Jeho nižšia výška potom umožňuje lepší dotyk s povrchom.

Podrážka - podrážka topánky

Dôležitá je stabilita

Špeciálna ľahká, dvojito zakrivená jednotka LMS integrovaná do medzipodrážky podporuje správne smerovanie chodidla a oporu pri rýchlych a neočakávaných bočných pohyboch.

Nebojte sa vyvrtnutia členka

Podvrtnutie členka v dôsledku rýchleho zastavenia je jedným z najčastejších zranení pri halových športoch. Špeciálna technológia LMS+ 11° na vonkajších stranách podrážky topánky výrazne znižuje toto riziko vďaka 11° sklonu podrážky smerom k stredu topánky.

Kľačanie nebolo nikdy jednoduchšie

Vnútorná strana podrážky je zdobená technológiou RollBar™, ktorá v tejto oblasti zaobľuje podrážku topánky a umožňuje vyšší náklon chodidla smerom dovnútra. Tým sa znižuje tlak na hranu špičky a uľahčuje sa vykonávanie kľukov, ktoré sú bežné pri športoch, ako je florbal a squash.

Pohodlie pri náraze, energia na odraz

Technológia TGS 62/75° rozdeľuje podrážku topánky na 2 časti. Prvá časť - od päty po priehlavok - tvorí približne 62 % plochy podrážky a je navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie nárazov. Od druhej časti - prednej časti podrážky - ju oddeľuje tzv. baletná línia, ktorá prebieha pozdĺž podrážky pod uhlom 75°. Toto rozdelenie zaručuje, že sa topánka ohýba presne na tom mieste, kde stimuluje prirodzený bočný a predný ohyb chodidla. Predná časť topánky je potom navrhnutá tak, aby bol odraz maximálne účinný.

Odolnosť a mimoriadne dobrá priľnavosť pri všetkých halových športoch

Podrážka modelu Viper pozostáva zo špeciálnej gumovej zmesi XR110, ktorá vyniká dokonalou kontrolou trakcie a skvelou priľnavosťou. Túto schopnosť ešte zvyšuje špeciálny vzor Salming HexaGrip™, ktorý sa skladá z malých šesťuholníkov v kľúčových častiach topánky.

Parametre

Šport Volejbal , Florbal , Squash , Bedminton , Hádzaná , Futsal
Sezóna 2022 Q3
Typ halové obuvi Nízka
Technológie Heelcup , Vibram® Hexa Tech , Rollbar , LMS , Runlite2

Heelcup

Pätný košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

Vibram® Hexa Tech

Podrážka Vibram Hexa Tech je špeciálne vyvinutá pre pohyb na skalách, ľade a snehu.

Rollbar

Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššiu naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu či squashu.

LMS

Rýchle bočné pohyby vystavujú chodidlo riziku zranenia. LMS (Lateral Movement Stabilizer) je technológia jedinečného tvaru topánky, ktorá zamedzuje vytknutia nohy pri bočných pohyboch.

Runlite2

Ide o materiál používaný ako výplň podrážok. Podrážka je vďaka nej ľahká a má skvelú odozvu.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme