info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Rival SR

Pánska vnútorná obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

V stredu 26. 6. u vás

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

47,95 € 80,00 € ušetríte 32,00 € -40 %
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Salming

22FW_1232102-0703

Model Salming Rival, rovnako ako jeho predchodca Hawk Court, patrí k základným modelom halovej obuvi a svojou všestrannosťou, odolnosťou a kvalitne spracovaným odpružením poteší každého fanúšika halových aktivít. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou majú úplne prepracovaný zvršok.

Zvršok halovej obuvi Salming Rival tvorí kombinácia odolného a priedušného polyesterového úpletu, ktorý je potiahnutý polyuretánovou vrstvou na zvýšenie stability a ochrany. Okrem toho je celá vrchná konštrukcia topánky prešívaná pre väčšiu odolnosť a ponúka ideálny kompromis medzi pevnosťou a pohodlím.

Odpruženie halovej obuvi Salming Rival zabezpečuje stredne hrubá medzipodrážka tvorená penovou zmesou EVA. Táto zmes peny má kvalitné tlmiace vlastnosti a zároveň dokáže vrátiť časť energie pri každom odraze.

Podrážka obuvi Salming Rival je vyrobená z odolnej gumy, ktorá nezanecháva stopy, a má špeciálny vzor Salming HexaGrip™ pre maximálnu priľnavosť. Správnej funkcii chodidla napomáha jeho rozloženie pomocou technológie TGS62/75 spoločnosti Salming a je vybavené stabilizačnou výstužou v oblasti klenby pre väčšiu stabilitu.

Kľúčové vlastnosti

  • Vhodné pre začiatočníkov alebo príležitostných hráčov, ktorí hľadajú kompromis medzi kvalitou a cenou
  • Odolná konštrukcia zabezpečujúca optimálnu stabilitu
  • skvelá priľnavosť a nešpinivá podrážka s technológiou Salming HexaGrip™
  • vysoko kvalitné stredne tvrdé polstrovanie
  • vhodné na všetky aktivity v interiéri

Konštrukcia obuvi a použité technológie

Zvršok obuvi

Noha drží na mieste

Technológia Salming Heelcup™ vytvára v oblasti päty stredne tvrdý anatomicky tvarovaný pätový košíček, ktorý pomáha stabilizovať a fixovať nohu v topánke.

Medzipodrážka - odpruženie obuvi

Zníženie negatívnych vplyvov, energia na odraz

Tlmiaca zmes z peny EVA veľmi dobre absorbuje negatívne sily nárazu a následne vracia časť vynaloženej energie do odrazu.

Podrážka topánky

Odolnosť a mimoriadne dobrá priľnavosť pri všetkých halových športoch

Podrážku modelu tvorí špeciálna gumová zmes, ktorá vyniká dokonalou kontrolou trakcie a vynikajúcou priľnavosťou. Túto schopnosť ešte zvyšuje špeciálny vzor Salming HexaGrip™ zložený z malých šesťuholníkov.

Pohodlie pri náraze, energia na odraz

Technológia Salming TGS 62/75° rozdeľuje podrážku topánky na 2 časti. Prvá časť - od päty po priehlavok - tvorí približne 62 % plochy podrážky a je navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie nárazov. Od druhej časti - prednej časti podrážky - je oddelená tzv. baletnou čiarou, ktorá prebieha pozdĺž podrážky pod uhlom 75°. Toto rozdelenie zaručuje, že sa topánka ohýba presne na tom mieste, kde stimuluje prirodzený bočný a predný ohyb chodidla. Predná časť topánky je potom navrhnutá tak, aby bol odraz maximálne účinný.

Parametre

Šport Florbal , Squash , Bedminton , Hádzaná , Futsal
Sezóna 2022 Q3
Typ halové obuvi Nízka
Technológie TGS 62/75° , Heelcup , EVA , Hexagrip

TGS 62/75°

Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou líniou sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzene laterálny a predozadný pohyby chodidla.

Heelcup

Pätný košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

EVA

EVA (Ethylene Vinyl Acetate) je najčastejšie používaným tlmiacim materiálom v športovej obuvi z niekoľkých dôvodov:

• mechanické vlastnosti možno ľahko modifikovať zmiešaním s inými zložkami

• Hustotu možno zmeniť pridaním rôzneho množstva vzduchu do zmesi

• viac možností pre dizajn a tvary s ľahším a lacnejším spracovaním

• variácie ponúka rôzne možnosti pre rôzne koncepcie obuvi, individuálne preferencie a bežecké štýly.

Hexagrip

Úplne nová technológia použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Hawk. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesi HX120, ktorá v kombinácii so vzorkou Salming Hexagrip ™ zaisťuje neobvyklú priľnavosť na všetkých typoch povrchov.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme