info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Recoil Ultra Women

Dámska vnútorná obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom u dodávateľa
Dodanie 4-7 pracovných dní
115,95 € 159,95 € ušetríte 44,00 € -28 %
 • Tento produkt má dopravu zadarmo
 • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Salming

23FW_1233075-0707

Dámska halová obuv Salming Recoil Ultra je novinkou na sezónu 23/24. Úplne nový koncept halovej obuvi, ktorej konštrukcia bola vyvinutá s maximálnym dôrazom na pohodlie, stabilitu a odolnosť. Ak chcete jednu z najpohodlnejších halových topánok na trhu, vyberte si Salming Recoil Ultra.

Špičková halová obuv ponúkajúca obrovskú úroveň pohodlia v kombinácii s výrazným tlmením a vynikajúcou stabilitou. Takto by sa dala v skratke opísať najnovšia obuv Salming Recoil Ultra. Konštrukcia je navrhnutá do posledného detailu a prináša kvalitu, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší hráči florbalu, hádzanej alebo squashu.

Pevný zvršok sa skladá z dvoch vrstiev, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Základný polyesterový úplet topánok je na 90 % pokrytý niekoľkými polyuretánovými funkčnými prvkami, ktoré majú predovšetkým ochrannú a stabilizačnú funkciu. Najmä bočné stabilizačné prvky sú navrhnuté tak, aby vás čo najlepšie podržali, aj keď patríte medzi ťažších hráčov. Pre pocit skutočného pohodlia je vnútorná strana polyesterového úpletu zmäkčená a pôsobí takmer semišovým dojmom. Veľmi dôležitým prvkom, ktorý ponúka vrchná konštrukcia modelu Recoil Ultra, je asymetrické šnurovanie, ktoré ideálne podporuje biomechanické pohyby chodidla v rámci potrieb halových športov.

Odpruženie zabezpečuje veľkorysá vrstva prémiovej tlmiacej zmesi Salming Recoil+™. Najmä v oblasti päty topánky je odpruženie naozaj výrazné a dokonale tlmí negatívne sily, ktoré pôsobia na pätu pri prudkom brzdení alebo zmenách smeru typických pre halové športy. Veľkou výhodou tlmiacej peny Salming Recoil+™ je aj jej schopnosť poskytovať vynikajúcu návratnosť energie a ideálnu stabilitu. Dva stabilizačné prvky zabudované do vnútornej a vonkajšej časti medzipodrážky navyše pomáhajú udržiavať stabilitu chodidla aj počas tých najkrkolomnejších zákrut.

Detailne prepracovanú konštrukciu dopĺňa vynikajúca podrážka. Špeciálna gumová zmes vyniká dokonalou kontrolou trakcie a vynikajúcou priľnavosťou. Tvarovanie a delenie podrážky maximalizuje stabilitu a pomáha chodidlu ideálne fungovať z hľadiska biomechaniky.

Kľúčové vlastnosti

 • Veľmi stabilná halová obuv
 • veľmi pohodlná s vynikajúcimi tlmiacimi vlastnosťami
 • stredná hmotnosť, skonštruovaná s maximálnym dôrazom na odolnosť
 • pocitovo stredne široká
 • vhodná na všetky halové športy

Konštrukcia obuvi a použité technológie

 • Zvršok obuvi

Pre stabilitu, pohodlie a odolnosť

Dvojvrstvový zvršok je skonštruovaný s maximálnym dôrazom na pohodlie, stabilitu a odolnosť. Prvá vrstva z polyesterového úpletu sa stará predovšetkým o pohodlie. Na vnútornej strane je povrch veľmi zmäkčený a na dotyk pripomína semiš. Druhá vrstva sa stará o stabilitu a odolnosť. Tvorí ju niekoľko polyuretánových prvkov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú skutočne pevnú a stabilnú konštrukciu.

 • Pre maximálnu podporu správnej biomechaniky

Asymetrické šnurovanie umožňuje nohe výrazne lepšie fungovať z biomechanického hľadiska, zmierňuje tlak na oblasť nártu a podporuje celkové pohodlie topánky.

 • Medzipodrážka - odpruženie obuvi

Zníženie negatívnych účinkov nárazu, energie na odraz

Prémiový materiál Recoil+™ použitý v medzipodrážke pomáha tlmiť tvrdé nárazy na chodidlo. V porovnaní s bežnou penou EVA lepšie absorbuje negatívne sily nárazu a následne preukázateľne vracia viac energie na odraz.

 • Stabilita je kľúčová

Dva horizontálne umiestnené prvky na oboch stranách medzipodrážky zvyšujú celkovú stabilitu obuvi, najmä pri rýchlom bočnom brzdení a zmene smeru.

 • Podrážka - podrážka topánky

Odolnosť a mimoriadne dobrá priľnavosť pri všetkých halových športoch

Podrážku modelu tvorí špeciálna gumová zmes, ktorá vyniká dokonalou kontrolou trakcie a vynikajúcou priľnavosťou. Jej tvarovanie potom podporuje správnu flexiu chodidla, najmä pri odraze, kľukoch a podobne.

Parametre

Šport Volejbal , Florbal , Squash , Bedminton , Hádzaná
Sezóna 2023 Q3
Typ halové obuvi Nízka
Technológie RECOIL™ Midsole , Hexagrip

RECOIL™ Midsole

Novo vyvinutý materiál používaný ako súčasť tlmenia topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

Hexagrip

Úplne nová technológia použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Hawk. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesi HX120, ktorá v kombinácii so vzorkou Salming Hexagrip ™ zaisťuje neobvyklú priľnavosť na všetkých typoch povrchov.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

9 dôvodov prečo nakúpiť u nás

Viac o nás »
 • why-Created with Sketch. Autorizovaný predaj 96 TOP značiek
 • why-Created with Sketch. Takmer 2500 výdajných miest po celej SR
 • why-Created with Sketch. Mobilná aplikácia pre iOS a Android
 • icon/online-poradenstvi Špičkové online poradenstvo
 • why-Created with Sketch. Doprava ZADARMO od 70 €
 • why-Created with Sketch. Darček k nákupu nad 225 €
 • why-Created with Sketch. Výber z 12134 produktov, 4254 skladom
 • calendarCreated with Sketch. Tovar môžete vrátiť až 30 dní
 • why-Created with Sketch. Vybavenie na 21 rôznych športov