info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Recoil Ultra Mid Men

Pánska vnútorná obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom u dodávateľa
Dodanie 4-7 pracovných dní
123,95 € 171,95 € ušetríte 48,00 € -28 %
 • Tento produkt má dopravu zadarmo
 • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Salming

23FW_1233076-0707

Pánska halová obuv Salming Recoil Ultra Mid je novinkou pre sezónu 23/24. Úplne nový koncept halovej obuvi, jej konštrukcia bola vyvinutá s maximálnym dôrazom na pohodlie, stabilitu a odolnosť. Ak chcete jednu z najpohodlnejších halových topánok na trhu, vyberte si Salming Recoil Ultra Mid.

Špičková halová obuv ponúkajúca obrovskú úroveň pohodlia v kombinácii s výrazným odpružením a vynikajúcou stabilitou. Takto by sa dala v skratke opísať najnovšia obuv Salming Recoil Ultra Mid. Konštrukcia navrhnutá do posledného detailu prináša kvalitu, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší hráči florbalu, hádzanej alebo squashu.

Pevný zvršok sa skladá z troch vrstiev, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú veľmi kompaktný celok. Základnú vrstvu tvorí všitá odpružená a mimoriadne pohodlná obuv, vďaka ktorej sa budete cítiť komfortne aj počas tých najdlhších zápasov alebo tréningov. Topánku pokrýva druhá vrstva - ideálne elastický polyesterový úplet. Ten je na 90 % pokrytý niekoľkými polyuretánovými funkčnými prvkami, ktoré majú predovšetkým ochrannú a stabilizačnú funkciu. Najmä bočné stabilizačné prvky sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie držali vankúše, aj keď ste ťažší hráč. Veľmi dôležitou funkciou, ktorú ponúka konštrukcia zvršku, je asymetrické šnurovanie, ktoré ideálne podporuje biomechanické pohyby chodidla v rámci potrieb halových športov.

Odpruženie halovej obuvi zabezpečuje veľkorysá vrstva prémiovej tlmiacej zmesi Salming Recoil+™. Najmä v oblasti päty topánky je tlmenie naozaj výrazné a dokonale absorbuje negatívne sily, ktoré pôsobia na pätu počas prudkých spomalení alebo zmien smeru typických pre halové športy. Veľkou výhodou tlmiacej peny Salming Recoil+™ je aj jej schopnosť poskytovať vynikajúcu návratnosť energie a ideálnu stabilitu. Dva stabilizačné prvky zabudované do vnútornej a vonkajšej časti medzipodrážky navyše pomáhajú udržiavať stabilitu chodidla aj počas tých najkrkolomnejších zákrut.

Detailne prepracovanú konštrukciu dopĺňa vynikajúca podrážka. Špeciálna gumová zmes vyniká dokonalou kontrolou trakcie a vynikajúcou priľnavosťou. Tvarovanie a delenie podrážky maximalizuje stabilitu a pomáha chodidlu ideálne fungovať z hľadiska biomechaniky.

Kľúčové vlastnosti

 • Veľmi stabilná halová obuv
 • veľmi pohodlná s vynikajúcimi tlmiacimi vlastnosťami
 • stredná hmotnosť, skonštruovaná s maximálnym dôrazom na odolnosť
 • pocitovo stredne široká
 • vhodná na všetky halové športy

Konštrukcia obuvi a použité technológie

 • Zvršok obuvi

Pre stabilitu, pohodlie a odolnosť

Trojvrstvový zvršok je skonštruovaný s maximálnym dôrazom na pohodlie, stabilitu a odolnosť. Prvú vrstvu tvorí všitá polstrovaná stielka, ktorá je prekrytá ideálne pružným polyesterovým úpletom na zachovanie kompaktnosti. Stabilitu a odolnosť potom zabezpečuje tretia vrstva. Tá sa skladá z niekoľkých polyuretánových prvkov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú skutočne pevnú a stabilnú konštrukciu.

 • Pre maximálnu podporu správnej biomechaniky

Asymetrické šnurovanie umožňuje nohe výrazne lepšie fungovať z biomechanického hľadiska, zmierňuje tlak na oblasť nártu a podporuje celkové pohodlie obuvi.

 • Medzipodrážka - odpruženie obuvi

Zníženie negatívnych účinkov nárazu, energie na odraz

Prémiový materiál Recoil+™ použitý v medzipodrážke pomáha tlmiť tvrdé nárazy na chodidlo. V porovnaní s bežnou penou EVA lepšie absorbuje negatívne sily nárazu a následne preukázateľne vracia viac energie na odraz.

 • Stabilita je kľúčová

Dva horizontálne umiestnené prvky na oboch stranách medzipodrážky zvyšujú celkovú stabilitu obuvi, najmä pri rýchlom bočnom brzdení a zmene smeru.

 • Podrážka - podrážka topánky

Odolnosť a mimoriadne dobrá priľnavosť pri všetkých halových športoch

Podrážku modelu tvorí špeciálna gumová zmes, ktorá vyniká dokonalou kontrolou trakcie a vynikajúcou priľnavosťou. Jej tvarovanie potom podporuje správnu flexiu chodidla, najmä pri odraze, kľukoch a podobne.

Parametre

Šport Volejbal , Florbal , Squash , Bedminton , Hádzaná
Sezóna 2023 Q3
Typ halové obuvi Nízka
Technológie Recoil+™ Midsole , Hexagrip

Recoil+™ Midsole

Novo vyvinutý materiál používaný v medzipodošvi pomáha pri tlmenie tvrdých dopadov chodidla. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri došľape, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

Hexagrip

Úplne nová technológia použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Hawk. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesi HX120, ktorá v kombinácii so vzorkou Salming Hexagrip ™ zaisťuje neobvyklú priľnavosť na všetkých typoch povrchov.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

9 dôvodov prečo nakúpiť u nás

Viac o nás »
 • why-Created with Sketch. Autorizovaný predaj 96 TOP značiek
 • why-Created with Sketch. Takmer 2500 výdajných miest po celej SR
 • why-Created with Sketch. Mobilná aplikácia pre iOS a Android
 • icon/online-poradenstvi Špičkové online poradenstvo
 • why-Created with Sketch. Doprava ZADARMO od 70 €
 • why-Created with Sketch. Darček k nákupu nad 225 €
 • why-Created with Sketch. Výber z 12134 produktov, 4254 skladom
 • calendarCreated with Sketch. Tovar môžete vrátiť až 30 dní
 • why-Created with Sketch. Vybavenie na 21 rôznych športov