info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Tipy na tenisové topánky za priaznivé ceny

Po akých topánkach na tenis siahnuť, aby plne vyhovovali vašim nohám, štýlu hry aj povrchu ihriska? Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na kvalitné tenisové topánky za príjemné ceny!

ASICS Gel Resolution 6 na antuku aj na tvrdý povrch

Ak nedáte dopustiť na antuku, rozhodne sa oplatí venovať pozornosť modelu ASICS Gel Resolution 6 CLAY

Ten sa vyznačuje všetkým, čo na ihrisku budete potrebovať - ​​vynikajúcim odpružením, torzné stabilitou, presným vedením chodidlá aj dobrú postranné podporou. Je vhodný pre všetky typy hráčov od začiatočníkov po pokročilých i profesionálnych hráčov, ktorí preferujúcich dynamický štýl hry. Tradičný stromčekový tvar podošvy predurčuje použitie tejto obuvi na kremičitom piesku a antuke.

Rovnaký model, označený ako ASICS Gel Resolution 6, potom nájdete aj v úprave pre pevné povrchy od umelých podláh po betón. Špeciálna podrážka je upravená tak, aby sa nesmekala ani na mokrej podlahe a prepracované gélové odpruženie chráni pohybový aparát pred otrasmi a nárazmi. Rovnako ako model CLAY je aj Gél Resolution 6 veľmi flexibilné pri dynamickom zaťažení, a pritom nohu dobre drží aj pri prudkých zmenách rýchlosti a smeru pohybu. Hodí sa preto aj pre dynamické hráčov všetkých výkonnostných skupín.

ASICS Gel Solution Speed dodá na rýchlosti

ASICS Gel Solution Speed 3 CLAY sú navrhnuté pre hru na antuke a kremičitom piesku. Vyznačujú sa nízkou váhou (pouhých 360 g) a maximálnym zameraním na rýchlosť a dynamiku. Tú podporujú tri rotačné body umiestnené v prednej časti podošvy, ktoré hráčom umožňujú rýchlejšie pohyby do strán pri zachovaní dostatočného kontaktu s povrchom. Samozrejmosťou je aj kvalitné gélové odpruženie, ktoré efektívne pohlcuje nárazy a otrasy. Model Gél Solution Speed ​​3 CLAY sa hodí najmä pre dynamické hráčov od začiatočníkov až po profesionálov.

ASICS Gel Solution Speed 2 Clay potom predstavujú variantu pre pevné povrchy. Aj ony sú vybavené najlepšími technológiami ASICS a pri výnimočne nízkej hmotnosti sú veľmi dynamické aj pri vysokej záťaži a súčasne sú mimoriadne odolné. Rovnako ako variant pre antuku sa najlepšie hodí pre hráčov s dynamickým štýlom hry, bez ohľadu na to, na akej úrovni sa tenisu venujú.

Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:08:24:27
Kilpi Sylane
-74 % Outdoorové šortky Kilpi Sylane
22,95 € 89,90 €
už len 3 ks za túto cenu