info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Tipy na halové topánky za priaznivé ceny

Aké konkrétne modely sálové obuvi vám na squash a bedminton môžeme odporučiť? Pozrite sa na niekoľko overených tipov!

Rekreačne s Asics Gel Blade 5

Ak patríte medzi rekreačných hráčov, ktorí si squash alebo bedminton chodia zahrať ako koníček, bude sa vám určite páčiť model Asics Gel Blade 5 .

Ide o výnimočne pohodlné topánky, ktoré sú navyše kvalitne odpružené a ochráni váš pohybový aparát pred prudkými nárazmi a nadmernou námahou. Vaša peňaženka potom model Asics Gel Blade 5 ocenia ako tú najlepšiu variantu z hľadiska pomeru cena / výkon.

Našlapaná Asics Gel Sensei 5

Asics Gel Sensei 5 sa nestratíte pri žiadnom sálové športy. Vďaka asymetrickému šnurovanie dokonale drží na nohe a nešmykľavá podrážka zaistí dokonalý kontakt s povrchom aj pri tej najrýchlejšej akcii. Ochrana pohybového aparátu je u tohto modelu zabezpečovaná hneď niekoľkými spôsobmi - dvojitou technológiou pätkového odpruženie, pamäťovou penou šetriace Achillovu pätu aj klasickým gélovým odpružením. Rozdiel veľmi rýchlo spoznáte sami!

Asics Gel Blast 6 poskytne skvelú oporu

Model  Asics Gel Blast 6 ocenia predovšetkým robustnejšie hráči, ktorí hľadajú naozaj dobrú oporu chodidla. Tú im Gel Blast 6 rozhodne poskytne, a to vrátane oblasti členku, o ktorú sa postará pohodlná pamäťová pena. Dôležité je aj kvalitné odpruženie, ktoré u tohto modelu nájdete pod pätou aj špičkou, čo váš pohybový aparát rozhodne ocenia.

Asics Gel Upcourt pre mrštné hráčov

Ak pri hre vsádzate na mrštnosť a rýchlosť, potom sú pre vás ideálne Asics Gel Upcourt . Tento model sa vyznačuje nižším profilom, ktorý vám umožní okamžite reagovať na akékoľvek dianie na ihrisku prudkými zmenami smeru aj rýchlosti pohybu. Samozrejmosťou je potom kvalitné odpruženie, ktoré sa dokonale postará o vaše kĺby a svaly.

Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:40:28
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu