info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Tipy na florbalové topánky za priaznivé ceny

V čom vyraziť na florbal, aby vaša voľba potešila nohy i peňaženku? Pripravili sme pre vás niekoľko výhodných tipov!

Asics Gel Blade 4

Asics Gel Blade 4 je univerzálny halová topánka, ktorá sa na florbal výborne hodí. Špeciálna podrážka vás ochráni pred pošmyknutím aj na mokrom povrchu a asymetrické šnurovanie zaistí lepšie priľnutie na priehlavku. Vaše kĺby, svaly a šľachy potom ocenia Gélová odpruženie, pamäťovú penu šetriace Achillovu pätu aj dvojitú technológiu pätného odpruženie. Celkovo sa jedná o vynikajúci model pre dynamickú a rýchlu hru.

Asics Gel Upcourt

Asics Gel Upcourt spĺňa náročné požiadavky na rýchle šprinty, otočky, dopady na pätu a ďalšie požiadavky dynamického florbalu. Hodí sa ale aj na iné halové športy, takže si ich môžete obuť napríklad aj na hádzanú, volejbal a ďalšie. Skvele sedí na nohe a poskytuje maximálnu ochranu vášmu pohybovému aparátu.

Asics Gel Blast 6

Asics Gel Blast 6 je špičkový, preverený model už 6. generácie. Ideálne je pre florbal a ďalšie halové športy od squashu po badminton. Najradšej ho majú predovšetkým robustnejšie hráči, ktorí pri dynamickej hre potrebujú najmä dostatočnú oporu chodidla. Vaše nohy potom tento model rozmazná gélovým odpružením pod pätou aj špičkou, pamäťovou penou príjemne obopínajúce členok a šikovným vetraním hneď na troch miestach.

Cenová
bomba
Akcia zmizne za
9:11:56:15
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-61 % Tričko na bicykel Sensor Cyklo Stars
25,95 € 66,00 €
už len 6 ks za túto cenu

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 222 205 421

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay