info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Ako vybrať oblečenie na tenis

V čom vyraziť na kurt, aby ste sa cítili pohodlne a mali voľnosť pohybu potrebnú pre hru? Prím hrajú funkčné materiály a ľahké oblečenie, ktoré vám prinesie potrebný komfort aj tie správne funkčné vlastnosti.

Čím ľahšie, tým lepšie

Či už ste začiatočník alebo pokročilý tenista, počítajte s tým, že sa na kurte poriadne zapotíte. Tomu tiež prispôsobte výber oblečenia - ideálne sú ľahké tenisové trenky a tenisové triko , ktoré môže vyzerať ako polokošele alebo klasické tričko. Dámy potom iste ocenia pohodlné topy i štýlové sukne na tenis.

Ak vyrážate na tenis za chladnejšieho počasia, oblečte si cez prvú vrstvu aj tenisové bundy a tepláky, ktoré vám poskytnú dostatočnú voľnosť pohybu na rozcvičenie a pretiahnutie.

Okrem vlastného oblečenia sa vám budú hodiť aj tenisové doplnky - najmä nátepníčky pre utieranie potu a šatky, šilty alebo tenisové šiltovky na ochranu proti slnku.

Siahnite po kvalite

Pri výbere tenisového oblečenia sa nenechajte zlákať zdanlivo výhodnými ponukami neznámych výrobcov a stavte radšej na osvedčenú kvalitu. Výrobky renomovaných značiek nie sú zase o toľko drahšie, a pritom sa u nich môžete spoľahnúť, že skutočne majú inzerovanej funkčné vlastnosti. Navyše sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý sa nezačne rozpadávať po niekoľkých málo nosenie či praniach.

Z osvedčených výrobcov vám môžeme vrelo odporučiť napríklad značku Asics, ktorej tenisová kolekcie pre ženy a mužov patrí k tým najobľúbenejším a najvyhľadávanejším na celom svete.

Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:09:22:48
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu