info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Osprey Tempest 30 III

Dámsky turistický batoh

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Vo štvrtok 2. 2. u vás

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

102,97 € 171,79 € ušetríte 68,00 € -40 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Osprey

10012023OSP.01

Najnovšia generácia ikonického dámskeho batohu Tempest od značky Osprey. Tempest 30 má pohodlný odvetraný chrbtový systém AirscapeTM prekrytý odolným meshom. Pokiaľ vyrážate na výlet s trekovými palicami, určite oceníte jedinečný Stow-on-the-Go System™ na uchytenie palíc na batoh. Jednoducho prestrčíte palice dvoma elastickými očkami - jedno očko je na batohu a druhé na ramennom popruhu - a rovnako jednoducho a rýchlo ich opäť vyberiete. Na ľavom ramennom popruhu strečové vrecko na mobil, alebo inú nevyhnutnosť. Batoh je kompatibilný s vodným vakom, pre ktorý je určený priestor medzi chrbtovým systémom a batohom a je tu očko na jeho uchytenie. možnosť uchytenia dvoch cepínov, ľud-lock uchytenia helmy, predné strečové vrecko na pracku, bočné kompresné popruhy, vrecko na okuliare z materiálu proti poškriabaniu. pfc free, vyrobené s dôrazom na udržateľné zdroje, vstu na stiahnutie pod horným vekom s vreckom.

Parametre

Šport Outdoor / Turistika
Sezóna 2021 Q1
Typ tašky Batoh
Objem tašky/batohu 30-39 litrov
Využitie tašky/batohu Turistické a expedičné
Technológie Bluesign® , InsideOut™ Compression , Stow-on-the-Go System™ , AirScape™

Bluesign®

Je nový štandard pre bezpečnosť a ochranu zdravia a životného prostredia pri výrobe textílií. Ekologický Bluesign® Standard vznikol ako reakcia na prísnu legislatívu a zvyšujúci sa dopyt po textilných výrobkoch, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, nepredstavujú žiadne zdravotné riziká a v najvyššej možnej miere šetria prírodné zdroje. Označenie bluesign® u textilných výrobkov zaručuje kombináciu nízkej ekologickej záťaže a vysokej funkčnosti, kvality, moderného dizajnu a komfortu.

InsideOut™ Compression

Kompresné funkcie pre podporu zaťaženia - bočné kompresné popruhy môžete nechať pod vreckom pre lepšiu kompresiu batohu alebo ho pretiahnuť cez vrecko pre zaistenie obsahu vrecka (napr. fľaše).

Stow-on-the-Go System™

Jedinečný systém pre uchytenie palíc na batohu. Jednoducho prestrčíte palice dvoma elastickými očkami - jedno očko je na batohu a druhé na ramennom popruhu - a rovnako jednoducho a rýchlo ich opäť vyberiete.

AirScape™

Výborne priedušný, veľmi mäkký a maximálne stabilný chrbtový systém AirScape™ zabezpečí perfektné odvetrávanie a úplnú flexibilitu pri pohybe bez akéhokoľvek obmedzenia. Vysokú stabilitu zabezpečuje vďaka držaniu záťaže batohu bližšie k vášmu chrbtu. Chrbtový panel je opatrený penovými výstupkami poskytujúcimi dostatočnú termoreguláciu, je pohodlný a skvele sedí. Je vhodný pre každodenné i fyzicky náročné aktivity.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

Čo hovoria naši zákazníci

Ďaľšie užívateľské recenzie »
100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 10. januára 2023

rýchle dodanie, tovar spĺňa očakávania

100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 21. decembra 2022

Viac krát som nakupoval a nikdy nebol žiaden problém.