info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

On Running Cloudace 2 W

Dámska bežecká obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

V piatok 9. 12. u vás

V tejto veľkosti už len 2 kusy. Bude jeden Váš?

184,66 € 217,25 € ušetríte 32,00 € -15 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Vrátiť a vymeniť produkt môžete až 30 dní

On Running

000050.99557

Maximálna podpora. Maximálny výkon. Nulové kompromisy. To bolo pre CloudAce vždy výstižné. A teraz druhá generácia našej topánky s najväčšou oporou opäť dvíha latku. Maximálne zlepšenie od najmenších detailov. Vylepšený Speedboard, ktorý dodá ešte viac energie tvojmu odrazu, použitie Helion superpeny pre ešte jemnejšie pristátie. Úplne nový CloudAce. Seriously ACE.


Nové zloženie materiálu, nový tvar. Vylepšený Speedboard CloudAce prináša hladký, stabilný došľap a vracia ešte viac energie. To všetko znamená, že budeš chcieť bežať ešte ďalej.


Náš najpokročilejší CloudTec® opäť zvýšil latku. Rebound Rubber Cloudy v prednej časti dodajú silný odraz. Väčšie Cloudy v Helion superpene v pätovej časti poskytujú optimálnu ochranu pri došliapnutí.


Väčšie ESO ako kedykoľvek predtým. Vrstva peny nad Speedboardom ti poskytne okamžité pohodlie. Vystužené prvky po stranách fixujú nohu, aby perfektne držala.


CloudAce zostávajú stabilné aj v rýchlosti a to vďaka širšej platforme vytvorenej Speedboardom a unikátnou konfiguráciou CloudTec®.

• Profil bežca: pre náročných bežcov, ktorí hľadajú absolútne pohodlie a pevnú topánku.
• Drop: 9 mm/0.35 in
• Váha: pánske (US 8.5) 350 g, dámske (US 7) 287 g

Zvršok topánky
• Technicky navrhnutá sieťovina pre ľahkú priedušnosť. Ponožková konštrukcia s pevne prišitým jazykom pre pohodlie na dlhé vzdialenosti. Vystužené prvky pre pevné držanie nohy.

Speedboard
• Nové zloženie materiálu pre ešte vyššiu návratnosť energie. Širší tvar a viac stability.

Medzipodrážka
• Vrstva peny nad Speedboardom, vďaka ktorej topánky padnú ako uliate. Rebound Rubber v prednej časti Cloudu pre citlivý odraz. Superpena Helion na päte Cloudu pre mäkký a pevný došľap. Zvýšené pruženie na špičke a prehnutie na päte pre optimálny prechod došľapu.

Podrážka
• Ultra mäkká došľapová časť.
• Stredná časť podporuje prirodzený prenos tlaku naprieč celou topánkou.
• Typický tvar obláčikov zaručuje najlepší možný prenos síl a citlivý, ale dynamický odraz.
• Vylepšená vzorka pre lepšiu trakciu.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2021 Q1
Typ došľapu Neutrálny , Stabilný / pronačný
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Modelový rad On Running Cloudace
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 9 mm
Technológie CloudTec® , Helion™ superfoam , Rebound Rubber , Speedboard

CloudTec®

Patentovaná technológia CloudTec® spoločnosti ON je navrhnutá tak, aby bola zaistená mäkké pristátie a následný výbušný vzlet. Vysledok? Neuveriteľne ľahký pocit behu. Žiadny kompromis v oblasti kontroly a ochrany proti nárazu. Inými slovami, behanie po obláčikoch.

Helion™ superfoam

Helion je odpružená pena, ktorá dokáže všetko. Pokrokové výrobné metódy spájajú tuhšie penové prvky s mäkšími sekciami pre dosiahnutie lepších vlastností materiálu. Helion je ľahký na váhe, ale má skvelú návratnosť energie. Je vnímavý a pritom chráni. Je tiež odolný voči zmenám teploty pre celoročný vysoký výkon. Helion je viac než len pena. Je to SuperPen.

Rebound Rubber

Prvý vývojový stupeň behu na oblakoch. Rebound Rubber je skonštruovaný vo Švajčiarsku, aby ponúkol revolučnú a pohotovú jazdu. A s vysokou odolnosťou voči oderu zabezpečuje, že pocit explozívnych kilometrov sa za žiadnu cenu nestráca.

Speedboard

Spolu s prvkami Cloud podporuje konštrukčná štruktúra Speedboardu prirodzený valivý pohyb vašej nohy. Od pristátia po odraz a na ďalší krok podporuje každý aktívny pocit behu. Každý Speedboard je prispôsobený pre iný model a pracuje synchrónne s celou podrážkou, aby zabezpečil zážitok, ktorý vás dostane.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme