info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Ultima 11
Voucher + zadarmo

Mizuno Wave Ultima 11

Pánske bežecké topánky

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
142,01 €

Mizuno

J1GC190907

Pri kúpe tohto produktu bez dodatočnej zľavy získate navyše voucher na 20 € na ďalšiu objednávku.


S modelom Wave Ultima 11 spoznáte, čo je to zážitok z behu. V pohode a bez stresu. Mysleli sme na všetko: od vynikajúceho tlmenie s vlnovou technológiou, U4icX v pätovej časti pre tlmenie nárazov, až po špeciálne kombinácii dvoch zmesí medzipodrážka a strikovanou podošva na špičke pre mäkký odraz. Úpravy doznal aj zvršok, ktorý je ľahší a obsahuje menej švov. K jedinečnému pocitu pohodlia hneď pri prvom obutí prispieva tiež mäkká a anatomicky tvarovaná stielka. Bežte, vyskúšajte to pohodlie!

  • Nová konštrukcia s vlnovou technológiou Mizuno zaisťuje vysokú mieru tlmenia a prispôsobivosti
  • Účinné a pohodlné tlmenie U4icX v pätovej časti
  • Nový zvršok so spevňujúcimi prvkami výborne sedí na nohe
  • Anatomicky tvarovaná PU stielka podčiarkuje pocit pohodlia

Všestranná a pohodlná bežecká obuv vhodná pre všetky bežcov s neutrálnym nášľapom. Technológia U4icX v pätovej časti zaručuje vynikajúce tlmenie a pohodlie, vlnová technológia potom stabilitu a jedninečný pocit plynulého nášľapu.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2019 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Modelový rad Mizuno Wave , Mizuno Wave Ultima
Šírka topánky Široká
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 12 mm
Technológie AirMesh , Mizuno Wave , SmoothRide , Mizuno Intercool , Dynamotion Fit , X10 , Premium Insock , U4iC , U4icX

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj komfort pre nohy.

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

SmoothRide

SmoothRide Technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

Mizuno Intercool

Táto technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri topánky počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AIRmesh, a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technológia je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému odev aj obuv dokonale padne a poskytuje voľnosť pohybu.

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

Premium Insock

Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé sadnutie, pohodlie a napomáha odpruženiu a trvalejšej odolnosti.

U4iC

Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva latku opäť o kus vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodošvy U4iC je o 30% ľahšia ako predchádzajúci ap +, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženie a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

U4icX

Evolučná ľahká medzipodrážka, ktorá poskytuje odpruženie behu bez obáv z veľkých nárazov.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme