info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánska bežecká obuv Mizuno Wave Rider 25

Mizuno Wave Rider 25

Pánska bežecká obuv

Farebné varianty

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
110,90 € 163,09 € ušetríte 52,00 € -32 %

Mizuno

J1GC210315

Model WAVE RIDER sa zrodil v roku 1997 a jedinečný pocit plynulého šliapania, ktorý je jeho hlavnou prednosťou, si obľúbili bežci na celom svete. Technológia MIZUNO ENERZY v medzipodrážke poskytuje mäkký dopad a plynulý odraz. Paralelná vlnová doska Mizuno udržiava chodidlo v optimálnej polohe počas kroku. Model WAVE RIDER 25 je opäť o krok vpred oproti svojim predchodcom z 25-ročnej histórie, pokiaľ ide o plynulosť došľapu.

V súlade s tradíciou hladkého a dynamického vzoru došľapu charakteristického pre model WAVE RIDER ponúka táto obuv ešte efektívnejší krok a spôsob behu s využitím jedinečnej technológie tlmenia a prenosu energie MIZUNO ENERZY.

Špecifikácie produktu:

  • MIZUNO ENERZY po celej dĺžke medzipodrážky poskytuje vynikajúce odpruženie a návrat energie.
  • Vlnová doska MIZUNO, ktorá kombinuje tlmenie a stabilitu, podporuje pronáciu dopredu a dynamický došľap.
  • Nový tvar vlnovej dosky Mizuno vyvažuje stabilitu a mäkkosť materiálu MIZUNO ENERZY.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2022 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Modelový rad Mizuno Wave Rider , Mizuno Wave
Šírka topánky Široká
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 12 mm
Technológie AirMesh , Mizuno Wave , SmoothRide , Dynamotion Fit , X10 , Premium Insock , AeroHug

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj komfort pre nohy.

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

SmoothRide

SmoothRide Technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technológia je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému odev aj obuv dokonale padne a poskytuje voľnosť pohybu.

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

Premium Insock

Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé sadnutie, pohodlie a napomáha odpruženiu a trvalejšej odolnosti.

AeroHug

Technológia Mizuno AeroHug v hornej časti topánky drží nohu pri behu pevne na mieste. Vďaka elastickému a mäkkému materiálu navyše nestráca pohodlie.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 222 205 421

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay