info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Dámska volejbalová obuv Mizuno Wave Lightning Z5

Mizuno Wave Lightning Z5

Dámska volejbalová obuv

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
105,88 € 147,93 € ušetríte 42,00 € -28 %

Mizuno

V1GC190099

Posuňte svoju hru na vyššiu úroveň s novou kolekciou obuvi Mizuno Wave Lightning Z5 na rok 2019. Všestranná halová obuv je vyrobená z pohodlného syntetického a sieťovaného materiálu, skvele sedí na nohe a pomáha pri každom pohybe v teréne. Nová konštrukcia poskytuje vysokú úroveň komfortu. Celá obuv je maximálne odľahčená, takže nebráni v pohybe a na nohe ju takmer necítite. Zvršok Dynamotion Fit a D-Flex dodajú rýchlosť každému vášmu pohybu. Špeciálna ochrana päty tlmí nárazy a pomáha chrániť kĺby. Technológia medzipodrážky Mizuno Wave tiež minimalizuje otrasy pohybového aparátu a poskytuje vysokú úroveň stability. Vrchný materiál Airmesh zaisťuje vynikajúcu ventiláciu a odvádza pot z topánky. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam táto obuv podporuje bleskové reakcie a je jednou z najlepších volejbalových topánok na svete.

Kľúčové vlastnosti:

 • AIRmesh - Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj pohodlie pre nohy.
 • D-Flex Groove - D-Flex Groove v podrážke pre väčšiu flexibilitu pri rýchlych zmenách smeru.

 • Dynamotion Fit - technológia Mizuno Dynamotion Fit je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vďaka nemu oblečenie a obuv dokonale sedia a poskytujú voľnosť pohybu.

 • Dynamotion Groove - podrážka, ktorá poskytuje stabilitu a flexibilitu pri bočných pohyboch.

 • Mizuno Intercool - Táto technológia rieši problém nadmerného zahrievania vnútri topánky počas pohybu. Malé vetracie otvory v podrážke zabezpečujú vetranie chodidla aj zospodu. Technológia Mizuno Intercool spolupracuje s priedušným materiálom zvršku AirMesh, aby sa noha cítila čo najpohodlnejšie.

 • Mizuno Wave - jedinečná technológia, ktorá spája dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú obuv - tlmenie a stabilitu.
  Pri behu je telo nadmerne zaťažované, preto je na zníženie rizika zranenia dôležitá správna kombinácia tlmenia a stability.
  Vlnová doska poskytuje vynikajúce tlmenie tým, že rozptyľuje silu nárazu na väčšiu plochu. Stabilita technológie wave sa dosahuje vďaka štrukturálnemu rozdielu medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, čím sa odoláva stlačeniu medzipodrážky v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky tlmenia a stability v doske wave môžu byť navrhnuté pre každého bežca. Výsledkom je najľahšia a technologicky najvyspelejšia výkonnostná športová obuv.

 • PoWnCe - Mimoriadne ľahký materiál medzipodrážky s vynikajúcimi vlastnosťami pohodlia a flexibility.

 • Vymeniteľná stielka - Anatomicky tvarovaná vymeniteľná stielka tlmí nárazy a prispieva k pohodliu pri nosení.

 • SR Touch - Nový, ľahší a dokonalejší "pamäťový" materiál. Absorbuje nárazy a pomáha plynulému prechodu z fázy nárazu do fázy odrazu.

 • Guma XG - výkonná podrážka, ktorá zlepšuje priľnavosť tam, kde je to najviac potrebné.

Parametre

Šport Volejbal
Sezóna 2019 Q1
Typ halové obuvi Nízka
Modelový rad Mizuno Wave , Mizuno Wave Lightning
Technológie AirMesh , Mizuno Wave , Mizuno Intercool , Dynamotion Fit , Removable Insock , SR Touch , XG Rubber , PoWnCe , Dynamotion Groove , D-Flex Groove

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj komfort pre nohy.

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

Mizuno Intercool

Táto technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri topánky počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AIRmesh, a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technológia je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému odev aj obuv dokonale padne a poskytuje voľnosť pohybu.

Removable Insock

Anatomicky tvarovaná vyberacia stielka tlmí nárazy a prispieva ku komfortu pri nosení.

SR Touch

Nový, ľahší a dokonalejší materiál "s pamäťou". Pohlcuje nárazy a napomáha plynulému prechodu z fázy nárazovej do fázy odrazovej.

XG Rubber

Komponent podošvy pre výkon, ktorý v prípade potreby zvyšuje trakciu.

PoWnCe

Mimoriadne ľahký materiál medzipodošvy s vynikajúcimi vlastnosťami pohodlia a odolnosti.

Dynamotion Groove

Podošva zabezpečujúce stabilitu a flexibilitu pri laterálnych pohyboch.

D-Flex Groove

D-Flex Groove v podošvi pre prídavnú flexibilitu pri rýchlych zmenách smeru.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

Čo hovoria naši zákazníci

Ďaľšie užívateľské recenzie »
100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 11. júna 2024
 • Komunikácia na zakaznika - ponuka riešení s omeškanou dodávkou
100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 8. mája 2024

Som velmi spokojna,objednavam iba v tomto obchode