info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Emperor 3

Mizuno Wave Emperor 3

Pánske bežecké topánky

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
100,57 € 135,90 € ušetríte 35,00 € -26 %

Mizuno

J1GA197601

Najrýchlejší bežecký model v kolekcii Mizuno. Pravá japonská tretra navrhnutá pre tvorenie nových osobných rekordov. Výborne a pevne sedí na nohe vďaka kombinácii nastaviteľného pásku cez priehlavok a asymetrického šnurovanie. Podošva G3 zaručuje priamy kontakt s terénom a maximálnu efektivitu pohybu.

  • G3 podošva
  • Šnurovaním nastaviteľný remienok cez priehlavok pre pevnejšie padnutie
  • Asymetrické šnurovanie s väčším počtom očiek pre presnejšie utiahnutie

Špeciálne pásik cez priehlavok a asymetrické šnurovanie umožňujú pevnejšie a precíznejšie utiahnutie a pevnejšie padnutie obuvi. G3 podošva poskytuje priamy kontakt s terénom a vynikajúcu trakciu.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2019 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Pretekárska
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Modelový rad Mizuno Wave
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Nízke tlmenie
Drop 9 mm
Technológie AirMesh , Mizuno Wave , SmoothRide , AP+ , Dynamotion Fit , X10 , G3 Sole , U4iC

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj komfort pre nohy.

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

SmoothRide

SmoothRide Technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

AP+

Nová zmes materiálu podošvy poskytuje vynikajúce odpruženie, ktoré vás nezradí ani po stovkách kilometrov.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technológia je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému odev aj obuv dokonale padne a poskytuje voľnosť pohybu.

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

G3 Sole

G3 je výkonný prvok v podošve, ktorý zvyšuje trakciu, kde je najviac potrebná a redukuje zaťaženie.

U4iC

Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva latku opäť o kus vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodošvy U4iC je o 30% ľahšia ako predchádzajúci ap +, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženie a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme