info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Kästle XP20 Classic Skin Hard

Bežky

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

V pondelok 22. 7. u vás

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

167,95 € 407,95 € ušetríte 240,00 € -59 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Kästle

NXP20CSH21

Model XP20 Classic presviedča voštinovým jadrom a vynikajúcimi vlastnosťami v sklze aj stúpaní. Technológia HOLLOWTECH a markantný rebound navyše zaručujú energeticky úsporný beh.
Technológia stúpacích pásov sľubuje optimálnu stúpavosť úplne bez použitia vosku.
Znalci si týchto klasických športových lyží v novom farebnom ladení race mint cenia pre ich mnohostrannosť, či už pri tréningu alebo na pretekoch.

  • Lyže sú vybavené doskou NIS na montáž viazania

Parametre

Šport Bežecké lyžovanie
Sezóna 2021 Q3
Technológie UM1 , WC Race Plus , Plocha Lyže Skin (classic) , Hollowtech 2.0 Nordic , Honeycomb + UL Wood
Štýl bežeckej lyže klasika
Typ sklznice pásy
Úroveň používateľa pokročilý
Tvrdosť lyže hard
Viazanie nie

UM1

Univerzálna závodná štruktúra pre premenlivé snehové podmienky a vlhký, jemnozrnný sneh.
Pri lyžiach určených na svetový pohár a ďalšie preteky brúsime hrany vždy ručne tak, aby optimálne zodpovedali teplým aj studeným podmienkam. V oblasti „active“ vykonávame kvôli jednoduchej manipulácii iba jedno univerzálne brúsenie.

WC Race Plus

Vysoko výkonná sklznica používaná na Svetovom pohári s vynikajúcou absorbciou vosku a maximálnymi sklznými vlastnosťami. Použiteľná v rozmanitých snehových podmienkach. Pri špičkových modeloch používame vysoko kvalitné spekané grafitové sklznice. Výsledkom sú tie najlepšie klzné vlastnosti a maximálna životnosť.

Plocha Lyže Skin (classic)

Nemazacie bežky bez nutnosti aplikácie stúpacieho vosku, ktoré dodávajú klasickému štýlu enormnú dynamickosť. Mohér v oblasti pod viazaním zaručuje aj na tvrdom, klzkom snehu optimálne stúpacie vlastnosti, lyže majú zároveň lepší a tichší sklz ako akékoľvek šupinové lyže. Ideálna voľba pre jednoduchú manipuláciu pre všetky snehové podmienky s teplotou vzduchu medzi +10 °C a -30 °C.

Hollowtech 2.0 Nordic

V oblasti severských športov sme podobne dôslední. Odstránením nepotrebných vrstiev v špičke lyže sú špičky a lyže celkovo ľahšie. To im dodáva výrazne lepšiu rovnováhu a redukuje rotáciu pri pohybe lyže vpred, čo pomáha športovcom šetriť sily a rýchlejšie dosiahnuť cieľ.

Honeycomb + UL Wood

Štruktúra včelích plástov je zabudovaná do torzného boxu z ultraľahkého dreva paulovnie, ktorému hovoríme UL WOOD. To zaručuje optimálnu torznú tuhosť a flexiu pri minimálnej hmotnosti.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme