info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Inov-8 Rocfly G 390 W

Dámske outdoorové topánky

Farebné varianty

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom
Dodanie 3-5 pracovných dní

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

118,95 € 160,00 € ušetríte 41,00 € -26 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Inov-8

000996-LICO-S 01

Stvorené na treking na dlhé vzdialenosti. Koncept ROCFLY nadväzuje na veľmi úspešnú ultra-trailovú obuv TRAILFLY a prenáša ju do sveta diaľkového trekingu, rýchlej turistiky a rýchleho pohybu v horách všeobecne.

Rovnako ako model TRAILFLY je aj model ROCFLY postavený na masívnej medzipodrážke z grafénovej peny G-FLY. Kľúčovými a najžiadanejšími vlastnosťami bežeckej aj trekingovej obuvi sú nepochybne tlmenie a pohodlie. To platí dvojnásobne pre trekingovú obuv na dlhé vzdialenosti, pretože nie je nič lepšie, ako si udržať nohy v čo najväčšom pohodlí počas ubiehajúcich kilometrov. Pri pohybe v teréne však okrem pohodlia potrebujete aj maximálnu stabilitu a schopnosť čítať terén, aby ste sa vyhli vyvrtnutiu alebo pádu. Preto sme v ROCLFY použili našu patentovanú technológiu ADAPTER FLEX - 10 mm hlboký zárez v strednej časti tlmenia, ktorý radikálne zvyšuje flexibilitu celej topánky, a tým aj jej schopnosť vnímať terén. Dôležitú úlohu tu zohráva aj 6 mm pokles, ktorý podporuje prirodzenú prácu nohy.

Ďalšou revolučnou inováciou je tlmiaca pena G-FLY. Vôbec prvý tlmiaci materiál na svete s grafénom. Grafén je materiál ocenený Nobelovou cenou. 200-krát pevnejší ako oceľ, ale zároveň mimoriadne pružný a ľahký. Kombinácia peny a grafénu nám umožnila dosiahnuť vysokú úroveň odolnosti a návratnosti energie, ktorou sa nemôže pochváliť veľa iných topánok.

Ťažko by sme hľadali lepší základ pre obuv, ktorá má za cieľ prejsť desiatky až stovky kilometrov v rôznorodom teréne.

Podrážka vychádza z osvedčeného konceptu TERRA ULTRA. Základný tvar cepínov je veľmi podobný, ale ich rozmiestnenie sa líši. Naším cieľom bolo maximalizovať flexibilitu celej topánky bez toho, aby sme obetovali čokoľvek zo špičkovej priľnavosti navrhnutej na univerzálne použitie na chodníku. ROCFLY sa nebojí ani dlhých traverzov po asfalte a podrží vás aj na kamenistej sutine alebo v technickom lesnom teréne.

Hlavné rozdiely medzi TRAILFLY a ROCFLY nájdete na hornej strane. Na rozdiel od modelu TRAILFLY si ROCFLY ako bežecká obuv môže dovoliť nešetriť na materiáloch kvôli hmotnosti a zamerať sa výhradne na podporu stability a odolnosti.

Zvršok zostáva na najširšom kopyte Standard (šírka 5 z 5 na našej stupnici, pričom 5 je najširšie možné prispôsobenie), ale namiesto ľahkej tkaniny je tvorený vysoko odolným štruktúrovaným úpletom. Veľmi dobre dýcha a rýchlo schne. Okrem toho presne a pohodlne obopína nohu a má takmer nezničiteľnú odolnosť, ktorú zvyšuje hrubý odliatok a výstuž okolo šnúrok.

Výsledkom je vysoko odolná a dobre padnúca topánka, v ktorej sa nemusíte obávať ísť stovky kilometrov do divočiny, kde je akékoľvek zlyhanie materiálu fatálnym problémom.

Kľúčové vlastnosti:

  • Šírka kopyta: 5
  • Kvapka: 6 mm
  • Tlmiaca pena G-FLY

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2022 Q1
Úprava obuvi Priedušná
Výška obuvi Vysoká
Využitie outdoor obuvi Ľahká turistika
Typ outdoor obuvi A/B
Technológie G-Grip , Adapter Flex , G-Fly

G-Grip

Podošva obsahuje Graphen, ktorý sa primiešava do gumovej podrážky pre zaistenie priľnavosti pri lepšej životnosti a nižšej hmotnosti ako ostatné zmesi. Graphene sa v súčasnosti využíva v najnovších technológiach. Za izoláciu Graphene bola v roku 2010 udelená Nobelova cena za fyziku.

Adapter Flex

Patentovaná technológia Adapter Flex predstavuje 10 mm hlboký zárez v strednej časti tlmenia, ktorý radikálne dvíha flexibilitu celej topánky a tým aj jej schopnosť vnímať terén.

G-Fly

Revolučná tlmiaca pena G-Fly je vôbec prvý tlmiaci materiál na svete z grafénu. Grafén je Nobelovou cenou ovenčený materiál. 200x pevnejší ako oceľ a pritom maximálne pružný a extrémne ľahký. Kombinácia peny a grafénu dosahuje veľmi vysoké hodnoty odolnosti a energetickej návratnosti.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme