info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Unisex letné žabky Gumbies Scrambler Sandals Navy

Gumbies Scrambler Sandals Navy

Unisex letné žabky

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
27,95 € 44,95 € ušetríte 17,00 € -38 %

Gumbies

GUSWSASCR023

Ste pripravení vydať sa mimo vychodených ciest? Sandále Gumbies™ Scrambler vám poskytnú oporu, ktorú potrebujete na zdolanie divočiny. Potrebujete len hlad po dobrodružstve!

ODOLNÁ VONKAJŠIA PODŠVA- Naša podrážka z recyklovanej gumy Gumtread™ je pružná, odolná a poskytuje priľnavosť ako pneumatika v akomkoľvek teréne, s ktorým sa môžete stretnúť. Biologicky rozložiteľné jutové vlákna spevňujú a zachovávajú integritu gumy, takže dobrodružstvo pokračuje rok čo rok.

ĽAHKÁ PODŠVA- Podrážka EVA modelu Scrambler je pevná a pružná, ale zároveň mimoriadne mäkká a ľahká ako pierko, takže jedinou výzvou na vašej ceste bude rozhodnúť sa, kedy prestať skúmať!

PODPORA PRE VÁS A ZEM- Bezpečný a odolný nastaviteľný systém popruhov vyrobený z recyklovaného PET plastu poskytuje nohe maximálnu stabilitu a podporu pri dobrodružstvách na chodníku aj mimo neho. Tento materiál druhej životnosti zaručuje pohodlný kontakt s pokožkou a spoľahlivú konštrukciu, ktorá nikdy neohrozuje šetrnosť k planéte.

V sandáloch Scrambler môžete bez obáv chodiť na túry, bicyklovať sa a zažívať dobrodružstvá, nech už vás cesta zavedie kamkoľvek.

Parametre

Šport Voľný čas
Sezóna 2023 Q1
Využitie obuvi Do mesta , Do prírody
Typ topánok Sandále

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme