info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Elan Ibex 84

Pánske skialpové lyže

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
346,97 € 433,71 € ušetríte 86,00 € -20 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Vrátiť a vymeniť produkt môžete až 30 dní

Elan

ADNEYB19

Dobrodružstvo práve začína
Od výstupu pred svitaním až po túry po práci s kamarátmi v miestnom lyžiarskom stredisku - lyže Ibex 84 sú určené pre lyžiarov, ktorí sa zameriavajú na kondíciu a hľadajú spoľahlivé vybavenie ako pri výstupe, tak pri zjazde.
Lyže Ibex 84 boli vytvorené pre lyžiarov, ktorí majú radi rekreačný touring a chcú spojiť fitness a pobyt v prírode. Sú jednoduchým touringovým nástrojom, ktorý sa hodí pre náročný výstup, ale zároveň poskytujú istotu a stabilitu pri zjazde vďaka laminovanému drevenému jadru. Pri vývoji lyží Ibex 84 sme mysleli na naše motto "Always Good Times," a hoci to lyže za vás všetko neododrú, tak vám touring pri výstupe uľahčí a pri zjazde podporí. Nová generácia technológie Bridge udržuje hmotnosť lyží na minime, unikátny tvar lyží zabraňuje zachytávaniu snehu na vrchnej strane! Navyše profil mountain rocker poskytuje istotu pri rýchlych zjazdoch a uľahčuje jazdu pri pomalších rýchlostiach.

Podrobnosti:

  • Univerzálny produkt
  • Lepšie nadnášanie
  • Lepšie držanie hrán
  • Univerzálny vjazd & výjazd z oblúka
  • Nižšia hmotnosť

Parametre

Šport Skialpinizmus
Sezóna 2021 Q3
Technológie Vapor Inserts , CYA Plate , Fibreglass , Bridge Technology , Laminated Woodcore
Úroveň používateľa začiatočník , pokročilý
Jadro drevo
Využitie skialpovej lyže touring

Vapor Inserts

Vapor Tip sú moderné kompozitné výplne vsadené do jadra lyže v oblasti špičky a pätky. Znižujú hmotnosť lyže a tlmia vibrácie, čím výrazne zlepšujú stabilitu a zaručujú hladkú a plynulú jazdu aj v náročnejších podmienkach. 

CYA Plate

Podložka CYA je súčiastka pre montáž viazania pri rade lyží Adventure, ktorá je kompatibilná so všetkými typmi viazania na trhu. Podložka je vystužená alumíniom pre bezpečnú a spoľahlivú montáž.

Fibreglass

Výstuž z laminátu optimalizuje pružnosť lyže a prispieva k jej väčšej torznej tuhosti. Laminátové vlákna sú umiestnené buď pod, alebo nad jadrom lyže a zlepšujú jej konštrukčnú štruktúru.  

Bridge Technology

Technológia Bridge znižuje hmotnosť lyže, zlepšuje torznú stabilitu a jedinečný prenos síl na hrany. Unikátny inovatívny 3D tvar zabraňuje zachytávaniu snehu na lyži. Drevené jadro je vystužené výplňami Vapor Tip, ktoré prispievajú k plynulosti jazdy a ďalšiemu znižovaniu hmotnosti.

Laminated Woodcore

Laminované drevené jadro siahajúce od špičky až po pätku lyže je špeciálne tvarované pre každý model a dĺžku lyží. Vďaka použitiu rozdielnych druhov dreva v rôznych kombináciách je možné upraviť pružnosť lyží pre rôzne typy lyžiarskeho výkonu. Toto drevené jadro je veľmi poddajné a zároveň odolné. Umožňuje prenos síl priamo na hrany a zaručuje vynikajúce jazdné vlastnosti v rôznych podmienkach.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme