info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Sensor Merino Impress dámské kalhotky černá/stars

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom
 Dodanie 6-9 pracovných dní

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

13,98 € 19,41 € ušetríte 5,00 € -28 %

Sensor

20200013

Termobielizeň z dokonale funkčného materiálu v nevšedné prevedení, ktoré v sebe snúbi praktickosť a krásu. 100% Merino vlna tu získava exkluzívny vlastnosti vďaka unikátnemu výrobnému postupu. Polyuretánová vrstva nanesená na jemne pletenou vlnu zabráni nepríjemnému hryzenie pri spotení a navyše ochráni natlačený vzor pred spraním. Perfektná voľba pre akýkoľvek druh akcie.

Parametre

Šport Outdoor / Turistika , Zjazdové lyžovanie , Bežecké lyžovanie
Sezóna 2021 Q1
Vlastnosť oblečenia Odvod potu
Typ spodné bielizne Nohavičky
Technológie Merino Impress

Merino Impress

Pre Impress platí všetko, na čo si už ľudia u Sensoru a jeho merino termoprádla stačili zvyknúť. Spoľahnúť sa môžeš na špičkové vlastnosti 100% novozélandskej vlny. Možno už je to obohraná pesnička, na druhú stranu prečo taký hit nepustiť znovu do éteru. Obzvlášť keď sme ho zvládli ešte trošku vyšperkovať.

Základný refrén je rovnaký a nemenný. Unikátnu schopnosť merina zahriať ťa aj v šialenom mraze. S potom si poradí tak dobre, že sme už dokonca počuli o firmách na vysávače, ktoré zvažujú slogan "Saje ako merino od Sensor". Lenže tie ich hučiace stroje pri tom koľkokrát ukrutne smrdia. Kým Merino Impress chráni pred zápachom prirodzené antibakteriálne vlastnosti.

No, a teraz tá sľubovaná záverečná bodka. Natlačený vzor. Jasne, veľa športovcov by radšej neutrálnu čiernu. Ale možno už si rovnako ako my hovoríš, či to nie je trošku nuda. Takže sme to skúsili oživiť. Takáto paráda by pritom bola k ničomu, keby sa po pár kolotočoch v práčke sprala. Našťastie aj tento bludný koreň sa nám podarilo prekročiť. Na každý kus oblečenia Merino Impress nanášame vrstvu polyuretánu a heuréka - vzor stále drží. A k tomu ti v už tak jemné vlne bude ešte príjemnejšie.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme