info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Sensor Double Face dámské kalhotky černá

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom
 Dodanie 6-9 pracovných dní

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

11,15 € 15,49 € ušetríte 4,00 € -28 %

Sensor

13200008

Produktové video

Popis

Športové dámske nohavičky vyrobené z materiálu Double Face, ponúka vynikajúce funkčné vlastnosti. Mäkký a veľmi príjemný materiál spoločne s anatomickým strihom sa presne prispôsobí proporciám vášho tela.

Parametre

Šport Outdoor / Turistika , Zjazdové lyžovanie , Bežecké lyžovanie
Sezóna 2021 Q1
Vlastnosť oblečenia Elastické
Typ spodné bielizne Nohavičky
Technológie Double Face

Double Face

Jedna teplejšia ako druhá. Keď má termo oblečenie dve vrstvy, si pánom situácie. Nenechaj si diktovať, kedy môžeš vyraziť von. Funkčné prádlo Double Face svoju prácu zastane, nech ho na seba natiahneš akokoľvek. Zmerali sme to a rozdiel v teplote oboch strán je 3,6 ° C. To už v zimnej fujavici sakramentsky pocítiš!

Tu hovoríme o legende. Spojenie dvoch rôznych vrstiev katapultovalo tohle termoprádlo na športový Olymp. My v Sensore trháme s naším inovatívnym úpletom rekordy predajné, ty zase môžeš prekonať svoje osobné. Alebo rovno svetové? Jedno je isté na štyristo percent. Opotrebovať termo tričko alebo spodky z tohto extra odolného materiálu tí dá sakra zabrať. Behaj, skáč, lyžuj, lietaj. Neexistuje šport, ktorý by Double Face nezvládol. Žiadny pohyb nie je cez čiaru. Jednu hranicu sme ale predsa len narysovali. Týka sa pohodlia. Pre nás je totiž absolútny komfort niečo, od čoho sa nikdy nehodláme odchýliť. Niečo takto jemného by ti závideli aj tie najchlpatejšie mačiatka. Nechceme ťa predsa zodrieť z kože. Napokon aj cena za toto termoprádlo je vlastne smiešna. Obzvlášť keď uvážiš, ako dlho ti vydrží.

Keď sa do šitie funkčného oblečenia pustíme u nás v Čechách, nemôže to dopadnúť inak. Ale pred kúpou jedno varovanie - odteraz doma moc neposedíš. Skôr budeš hľadať každú medzierku, prečo zase vypadnúť von.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme