Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Trail 5 Men Yellow

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
156,82 €

Salming

18R_1T5M-1919

Salming Trail 5 - Pánske trailovky s väčším tlmením pre väčší komfort.

Model Trail5 zaznamenal veľký úspech dokonca ešte predtým, než ho mohli oceniť sami zákazníci - v priebehu svetovej športovej výstavy ISPO 2017 v Mníchove oslovil odborníkov natoľko, že ho vybrali ako najlepšiu trailový bežeckú topánku tejto prestížnej výstavy. Model Trail5 v sebe kombinuje to najlepšie zo švédskeho a talianskeho dizajnu a je konštruovaný tak, aby poskytol maximálny grip a komfort za akýkoľvek podmienok a na akomkoľvek povrchu. To zaručuje predovšetkým precízne spracovaná Vibram podrážka zo zmesi Vibram MegaGrip. Konštrukcia celej topánky potom stojí na princípe piatich pravidiel, ktorými sa riadime pri vývoji všetkých našich modelov (Salming Rule of 5 ™) - topánky sú ľahké, pohodlné a maximálne podporujú prirodzenú prácu chodidiel a ich citlivosť voči povrchu.

použité technológie

heelcup
Pätnej košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

3 Layer Construction
Ak máte s topánkami nábehom stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné, ale aj pohodlné. Preto, aby naše topánky obstáli aj v drsnom prostredí, sme zvolili zvršok, ktorý je konštruovaný z troch vrstiev. Spodná vrstva z priedušného materiálu zaistí vašej nohe pohodlie a komfort. Prostredná vrstva pomáha stabilizovať laterálne pohyby a znižuje tlak na chodidlo. Vonkajšia tenká sieťovaná vrstva obklopuje špičku topánky a pridáva ďalšie stabilitu a celkovú odolnosť zvršku topánky. A navyše naozaj dobre

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzené laterálna a predozadný pohyby chodidla.

Exo Skeleton
Technológia Exo Skleton stabilizuje chodidlo pri pohyboch do strán a znižuje tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeální kĺby). Táto konštrukcia eliminuje trenie a chráni mäkké časti nohy, predovšetkým tie, ktoré sa nachádza pod prednou časťou chodidla.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý materiál používaný ako súčasť tlmenia topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

ROCshield
Špeciálny polyuretánový pruh, ktorý vedie od pätného košíčka až po špičku v spodnej časti zvršku topánky. Ochráni vašej nohu pred ostrými kameňmi, vetvami alebo vodou. Tento "štít" výrazne zvyšuje odolnosť topánok a zvýši aj vaše sebavedomie pri behu v náročnom teréne.

drop 5mm
Náš štandardný sklon podrážky medzi pätou a špičkou je 5 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu. Tento drop je použitý pri modeloch Trail, Distance a Race.

Vibram Megagrip ™
Vibram Megagrip je materiálom od svetoznámej značky Vibram, svetovou jednotkou na podrážky s viac ako 75 rokov tradície. Megagrip je lepivá a veľmi odolná gumová zmes s výbornou priľnavosťou v mokre, v blate aj na suchých kameňoch.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2018 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Terén - trail
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 5 mm

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 223 014 939 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay