Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Speed 6 Women Green

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
101,54 € 145,06 € ušetríte 43,00 € -30 %
 • Tento produkt má dopravu zadarmo
 • icon-Created with Sketch. Vrátiť a vymeniť produkt môžete až 30 dní

Salming

18R_1E6W-0606

Salming Speed - stvorená k rýchlosti - Dámske cestné tempovky s reflexnou úpravou s ktorou budete vidieť.

Hlavná zmena pri modeli Speed6, ktorá je oproti ich predchodcovia modelu Speed5 vidieť na prvý pohľad, je mäkšia, rýchlejší, a predovšetkým lepšie vyzerajúce zvršok. Základ tohto inovovaného modelu je však stále rovnaký, a je založený na odľahčené variante nášho Natural Running Support Systemu ™, vďaka ktorému môže každý bežec nájsť a hlavne udržať svoj prirodzený bežecký štýl. Model Speed6 si tak berie to najlepšie z jeho predchodcu a zároveň tvorí dokonale ľahký a skvele reagujúce celok vďaka zvršku, ktorý sme použili napríklad už u obľúbeného závodného modelu Race5. A to vrátane úžasného reflexného potlače, vďaka ktorému budete v noci žiariť. Speed6 - stvorený k rýchlosti.

použité technológie

heelcup
Pätnej košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzené laterálna a predozadný pohyby chodidla.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý materiál používaný ako súčasť tlmenia topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

drop 6mm
Drop je 6 mm (rozdiel medzi výškou podrážky v mieste stredy päty a výškou podrážky v mieste stredu prednej časti chodidla, vrátane podošvy a medzipodošvy). Doteraz najvyššiu výška dropu, ktorá kedy bola použitá v našej obuvi. Nájdete ju pri modeloch enroute a Speed 5.

Reflective Upper Pattern
Po veľkej časti zvršku topánky je nanesená reflexná vrstva, ktorá je funkčná a ešte krásne vyzerá.

1 Layer
Jednovrstvový zvršok tejto topánky zaisťuje jej nízku hmotnosť.

špecifikácie
 • Typ bežecké topánky: cestná tempovat
 • Kolekcia: 2018
 • Podľa pohlavia: ženy
 • Drop: 6 mm
 • Farba: zelená
 • Hmotnosť: 175g (UK 5,5)

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2018 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Pretekárska
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Nízke tlmenie
Drop 6 mm
Technológie Heelcup , RECOIL™ Midsole , TGS 62/75° , Toe Box

Heelcup

Pätný košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

RECOIL™ Midsole

Novo vyvinutý materiál používaný ako súčasť tlmenia topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

TGS 62/75°

Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou líniou sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzene laterálny a predozadný pohyby chodidla.

Toe Box

Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejší a viac efektívnejší pohyb z biomechanickej perspektívy.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 223 014 939 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

 • Visa
 • Master Card
 • Maestro
 • Gopay