info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Hawk 2 Shoe Women White/Black

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom u dodávateľa
 Dodanie 4-7 pracovných dní
152,90 €

Salming

20FW_1230086-0701

Vlajková loď medzi sálovky Salming. Model Salming Hawk 2 Shoe Women White / Black je určený pre všetkých hráčky florbalu, squashu, hádzanej či volejbale. Jeho stavba ponúka istotu v každom kroku a nevídaný komfort.

Dominate the court - V týchto sálovkách ovládnete celé ihrisko. Salming Hawk sú sálovky ponúkajúce nízky drop, nevídanú stabilitu a neomylnú priľnavosť. "Kostra" topánky exoskeleton, ktorá je umiestnená vo vnútri topánky, je napojená na systém šnurovanie, vašej nohu krásne obopne a poskytne skvelú podporu. Podrážka sa vzorom Hexagrip s dvoma oblasťami LMS + 8 ° vás ochráni pred vyvrknutím členku pri zmenách smeru. Nová zmes výplne podrážky Recoil ERF - Energy rebound foam - so špeciálnymi vložkami z materiálu SoftFOAM v oblasti piat pomáha pri pri prenos energie z každého odrazu. Prepracovaný zvršok zaisťuje ešte lepšiu priedušnosť.

použité technológie

heelcup ™
Pätnej košíček stabilizuje a fixuje chodidlo v topánke, čo je kľúčové pre pocit istoty a pohodlia. Vyvinuli sme nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je o niečo dlhší ako u konkurencie.

Rollbar ™
Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššiu naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu či squashu.

Hexagrip ™
Úplne nová technológia použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Hawk. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesi HX120, ktorá v kombinácii so vzorkou Salmings Hexagrip ™ zaisťuje neobvyklú priľnavosť na všetkých typoch povrchov.

RunLite2 ™
Ide o materiál používaný ako výplň podrážok. Podrážka je vďaka nej ľahká a má skvelú odozvu.

RECOIL ERF
Materiál použitý v podrážkach našich sálových topánok, je veľmi ľahký a má skvelé tlmiace vlastnosti, ktoré zachovávajú možnosť spätného využitia energie pre odraz.

SoftFOAM ™
Tlmiace zmes použitá pre vystlanie oblasti pat našich sálových topánok, ktorá má redukovať nežiaduce nárazy. SoftFOAM má o 70% lepšie absorpčné vlastnosti ako klasická pena EVA. Tento materiál v kombinácii s materiálom RECOIL ™ vám pomôžu k ešte lepším výkonom.

TGS 62/75 ™
Torsion Guide System. Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné čiarou sú topánky vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť topánky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.

LMS +
Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členka. Jednotka LMS + je navrhnutá s 8% náklonom, tak aby riziko tohto zranenia čo najviac znižovala.

špecifikácie
  • Kolekcia: 2020/21
  • Podľa pohlavia: ženy
  • Farba: biela
  • Hmotnosť: 290 g (US 7,5)
  • Profil podrážky: 23 mm - 16 mm

Parametre

Šport Volejbal , Florbal , Squash , Bedminton , Hádzaná
Sezóna 2020 Q3
Typ halové obuvi Nízka
Technológie Heelcup , Hexagrip , LMS , Recoil ERF , Rollbar , Runlite2 , SoftFOAM , TGS 62/75°

Heelcup

Pätný košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

Hexagrip

Úplne nová technológia použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Hawk. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesi HX120, ktorá v kombinácii so vzorkou Salming Hexagrip ™ zaisťuje neobvyklú priľnavosť na všetkých typoch povrchov.

LMS

Rýchle bočné pohyby vystavujú chodidlo riziku zranenia. LMS (Lateral Movement Stabilizer) je technológia jedinečného tvaru topánky, ktorá zamedzuje vytknutia nohy pri bočných pohyboch.

Recoil ERF

Materiál použitý v podrážkach našich sálových topánok, je veľmi ľahký a má skvelé tlmiace vlastnosti, ktoré zachovávajú možnosť spätného využitia energie pre odraz.

Rollbar

Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššiu naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu či squashu.

Runlite2

Ide o materiál používaný ako výplň podrážok. Podrážka je vďaka nej ľahká a má skvelú odozvu.

SoftFOAM

SoftFOAM je materiál použitý v podrážke v oblasti päty, má na starosti redukovať nárazy pri došliapnutí na pätu. Táto špeciálna zmes má o 70% lepšiu schopnosť tlmiť tieto nežiaduce sily než bežná zmes EVA. Súhra materiálov SoftFOAM a Recoil zaistí pohodlný a zároveň efektívny beh.

TGS 62/75°

Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou líniou sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzene laterálny a predozadný pohyby chodidla.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme