Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Salming Greyhound Men Black/White

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Skladom u dodávateľa
 Dodanie 4-7 pracovných dní
78,39 € 156,82 € ušetríte 78,00 € -50 %

Salming

19R_1GM-0107

Doteraz nejtlumenější a najpohodlnejšie cestný model, ktorý sme kedy uviedli na bežecký trh. To sú Salming Greyhound, náš najnovší vklad do ponuky objemovej cestnej obuvi. Vhodné pre nabiehaní dlhých vzdialeností po tvrdom povrchu, alebo pre ťažšie bežcov.

podrážka

 • o 25% odolnejšia než doteraz najodolnejšie podrážka na akékoľvek našej topánke.
 • vyvinutá našou dlhodobým partnerom, spoločnosť VIBRAM - jedným zo svetových lídrov v oblasti športových podrážok
 • dizajn / konštrukcia podrážky je hladký s minimalizovaným vzorom, ktorý však poskytuje perfektnú trakciu za sucha i mokra na ceste alebo inom pevnom a hladkom podklade

tlmenie

 • tvorené najnovšie zmesou Recoil PLUS, ktorá ponúka o neskutočných 20% vyššiu návratnosť energie (v porovnaní so štandardnými materiálmi, ktoré užívame)

zvršok

 • menej môže byť niekedy viac, a preto je zvršok modelu Greyhound veľmi jednoduchý tak na pohľad, tak čo sa funkčnosti týka
 • tvorí ho veľmi ľahká troch vrstvová konštrukcia, ktorá poskytuje chodidlu dostatok opory, a zároveň poskytuje skvelý komfort a výbornou priedušnosť
 • jazyk topánky je skôr tenšie, a vďaka jeho dĺžke a šírke skvele obopína celý priehlavok

použité technológie

Vibram ™ podrážka
Podrážka topánok je vytvorená za zmesi materiálov od značky Sole - svetovej jednotky v oblasti výroby podrážok topánok s viac ako 75 rokov tradície. Vibram podrážka použitá v modeli je veľmi odolná proti oderu, a ponúka ideálnu trakciu sa sucha aj mokra na ceste a ostatných tvrdých povrchoch.

3 Layer Construction
Ak máte s topánkami nábehom stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné a pohodlné, ale tiež aby nohu držali spoľahlivo na svojom mieste. Pri modeli Greyhound využívame jednoduché 3-vrstvové konštrukcia, ktorá ponúka presne to, čo od objemovej cestnej topánky očakávate.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzené laterálna a predozadný pohyby chodidla.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý materiál používaný tvorí tlmenia topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

heelcup
Pätnej košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

drop 6mm
Model má sklon podrážky medzi pätou a špičkou 6 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu.

špecifikácie
 • Typ bežecké topánky: cestná objemovej
 • Kolekcia: 2019
 • Podľa pohlavia: muži
 • Drop: 6 mm
 • Farba: šedá
 • Hmotnosť: 278g (US 9)

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2019 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 6 mm
Technológie 3 Layer Construction , Heelcup , RECOIL™ Midsole , TGS 62/75° , Toe Box , Vibram™ Outsole

3 Layer Construction

Ak máte s topánkami nabehať stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné a pohodlné, ale tiež aby nohu držali spoľahlivo na svojom mieste. Pri vybraných modeloch využívame jednoduché odľahčené 3-vrstvové konštrukcie, ktoré ponúkajú presne to, čo od objemovej cestnej topánky očakávate.

Heelcup

Pätný košíček u našich topánok je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

RECOIL™ Midsole

Novo vyvinutý materiál používaný ako súčasť tlmenia topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

TGS 62/75°

Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou líniou sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzene laterálny a predozadný pohyby chodidla.

Toe Box

Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejší a viac efektívnejší pohyb z biomechanickej perspektívy.

Vibram™ Outsole

Podrážka topánok je vytvorená zo zmesi materiálov od značky Vibram - svetovej jednotky v oblasti výroby podrážok topánok s viac ako 75 ročnou tradíciou. Vibram podrážka použitá v modeli je veľmi odolná proti oderu a ponúka ideálnu trakciu za sucha i mokra na ceste a ostatných tvrdých povrchoch.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 223 014 939 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

 • Visa
 • Master Card
 • Maestro
 • Gopay