Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Oliver No Design MMXV

bedmintonová raketa

Skladom u dodávateľa
 Dodanie 4-7 pracovných dní
76,47 € 113,33 € ušetríte 36,00 € -33 %

Oliver

31125

Novinka Oliverovi, ktorá poteší každého pokročilého, turnajového a profesionálneho hráča. Raketa NO DESIGN, je elegantný, štýlová raketa, ktorá padne do ruky každému.

Raketa je stredne tuhá, váži len 88g, vyvážená na stred. Kombinácia použitého materiálu Metacarbon / Nano-Epolon a špecifické parametre tejto rakety dajú každému úderu veľkú dynamiku, ale zároveň hráč má aj dokonalý cit v ruke.

Lukáš Holub (juniorský reprezentant): Bedmintonová raketa NO DESIGN MMXV značky Oliver bola pre mňa jasná voľba. Hneď na prvý pohľad zaujme svojim úžasným dizajnom vrátane slušivého celoobalu. Čo sa týka hry, tak raketa mi umožňuje perfektnú kontrolu nad svojimi údermi a túto ovládateľnosť ocením predovšetkým pri dlhých výmenách, kedy sa na túto raketu môžem naozaj spoľahnúť. Raketa výborne padne do ruky a je veľmi ľahká (88g) - preto môžem vrelo odporučiť aj na párové disciplíny. Celkový dojem s rakety je, že touto raketou si môže urobiť radosť každý, ako profi hráč, tak mierne pokročilý, ale tiež aj začiatočník. Raketa padne každému a po pár úderoch už nebudete chcieť inú - s raketou som nadmieru spokojný!

Parametre

Šport Bedminton
Typ produktu - rakety Raketa
Vyváženie rakety Do ruky
Pružnosť rakety Pružná
Štýl hry Útočný
Technológie Metacarbon™ , Nano-Eplon™

Metacarbon™

Metacarbon ™, vlákno vyvinuté spoločnosťou OLIVER, zväčšuje tlak v kilopondoch na mm², štyrikrát viac než titán. Teraz je možné znížiť hustotu rámu a zabezpečiť dlhšiu trvanlivosť.

Hoci Metacarbon ™ má základnú tuhosť. Spojenie s HSM-živicou zabezpečuje mimoriadnu pružnosť. Použitie Metacarbon ™ umožňuje zníženie hmotnosti. Držiaky Metacarbon ™ ponúkajú optimálne pohodlie, manipuláciu a tlmenie vibrácií. Metacarbon ™ umožňuje dynamickú a výbušnú hru vďaka vylepšenému prenosu energie, redukciihmotnosti a trvanlivosti.

Nano-Eplon™

Nano-Eplon ™ je trojrozmerná, nanometrické uhlíková sieť. Táto sieť je jedným z najpevnejších materiálov, aké kedy boli vyrobené. Jednou z najvýznamnejších vlastností je extrémne bezstratový prenos impulzov a stabilita.
Technológia Nano-Eplon™ od OLIVER zaisťuje perfektnú kombináciu ľahkosti, stability a sily. Nový 3D-Mesh je umiestnený vo sweet-spot zóne, aby sa zväčšila torzná tuhosť a zvýšila sa sila. Rozloženie metakarbonů a grafitov sa posilní, bez toho aby došlo k zvýšeniu hmotnosti.

100 %
Odporúča obchod
Karol Pridané: 6. septembra 2017
  • len drobnosť, neprišiel mi + darček, ale telefonicky sme sa dohodli že bude zaslaný do týždňa (výplet k rakete)

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 223 014 939 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay