info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánske slnečné okuliare Oakley Manorburn

Oakley Manorburn

Pánske slnečné okuliare

Farebné varianty

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
139,44 € 180,00 € ušetríte 40,00 € -23 %

Oakley

94791056

Inšpirovaný úspechom Sylasu. Tento štýl ponúka rovnakú všestrannosť a jednoduchosť v klasickej siluete vhodnej pre rôzne typy tváre.
Pevný, ale ľahký rám O-matter poskytuje odolnosť a prispieva k celodennému pohodliu.

Špecifikácie funkcií:

  • Three-point Fit je trojbodový systém držania okuliarov na tvári, ktorý je navrhnutý pre maximálne pohodlie a zabezpečenie presného optického usadenia okuliarov na tvári. Všetko je doplnené ešte silikónovými nosovými vankúšikmi, ktoré dokonale sedia a netlačia.
  • Tento model je k dispozícii so šošovkami Prizm™, ktoré sú navrhnuté tak, aby zlepšili vnímanie farieb, zvýšili kontrast a detaily a umožnili vám čo najlepšie využiť vaše aktivity.
  • Na údržbu šošoviek Oakley HDO® sa vaše nové okuliare dodávajú so špeciálne tkaným elektrostatickým vreckom Microclear™ na čistenie a skladovanie. Jeho použitie zachová vynikajúcu optickú kvalitu šošoviek Oakley z číreho materiálu Plutonite® na dlhý čas.
  • Vrecko Microclear™ pravidelne umývajte a sušte na vzduchu.
  • Odolnosť a celodenné pohodlie vďaka ľahkému a odolnému polykarbonátu O Matter™.

Prizm™ je revolučná technológia v optike objektívov založená na desaťročiach vedeckého výskumu farieb a ich šírenia. Šošovky Prizm™ poskytujú bezprecedentnú kontrolu nad priepustnosťou svetla, čo vedie k presne vyladeným farbám, ktoré maximalizujú kontrast a zlepšujú viditeľnosť jednotlivých farebných odtieňov, čo nám umožňuje lepšie rozlíšiť nerovnosti alebo detaily, ktoré voľným okom nie sme schopní zaregistrovať.

Polarizačné šošovky Oakley HDPolarized odfiltrujú 99 % nežiaducich odrazených odleskov bez zahmlievania a optického skreslenia, ktoré sa môže vyskytnúť pri polarizačných šošovkách vyrobených bežnými výrobnými postupmi. V kombinácii s technológiou Prizm™ ponúka ešte jasnejší obraz bez skreslenia a maximalizovaný kontrast pre lepšiu viditeľnosť.

Parametre

Šport Voľný čas
Sezóna 2022 Q1
Polarizácia Áno
Typ produktu - okuliare Okuliare
Typ šošovky Prizm polarizačná
Kontrast Zvýšený
Typ obrúčok Celorámové
Ochrana 3 - silné žiarenie (slnečno)
Technológie Unobtanium® , O-Matter , Prizm Technology

Unobtanium®

Originálna inovácia Oakley Unobtanium zvyšuje priľnavosť a zaisťuje, že rám okuliarov vám bude vždy správne sedieť na mieste, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach.

O-Matter

Oakley O-Matter je ľahký plastový materiál navrhnutý tak, aby bol odolný a pohodlný. Materiál je tiež navrhnutý pre odolnosť voči nárazu vďaka kontrolovanej pružnosti, bez toho aby sa časom deformoval ako acetát. Je dvakrát silnejší ako acetát, ale o 25 % ľahší.

Prizm Technology

Prizm je revolučná technológia šošoviek od spoločnosti Oakley. Dramaticky vylepšuje detaily a poskytuje ultra presné vyladenie farieb, navrhnuté pre konkrétne prostredie. Šošovky sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali väčšiu bohatosť vášho vizuálneho zážitku, aby ste mohli podávať lepší výkon. S bežnými slnečnými okuliarmi vyzerá svet nudne a plocho, ale vďaka technológii šošoviek PRIZM™ všetko vyzerá živo a žiarivo a odhaľuje nuansy, ktoré by za normálnych okolností zostali očiam skryté.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme