info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Nike Air Zoom Pegasus 38

Pánska bežecká obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
99,90 € 133,27 € ušetríte 33,00 € -25 %

Nike

DC4520-100

CITLIVÉ, POHODLNÉ A DOBRE PADNÚCE

Okrídlený drevorubač je späť - teraz s kombináciou klasických log Nike. model Nike Air Zoom Pegasus 38 ti poskytne extra odpruženie na dlhé, krátke aj každodenné behy. je chladivý a priedušný, so širším strihom v špičke a dostatočnou odpruženou podporou, ktorá ti pomôže prekonať samého seba.

Vybočenie z tradície

  • Vytlačením klasických log Nike okolo goliera a členkov sme chceli oživiť čaro obľúbeného kúsku, osláviť minulosť a zároveň neohrozene smerovať do budúcnosti.

Niečo staré, niečo nové

  • Širšia predná časť topánky vám poskytne viac priestoru na prsty a strih vám poskytne pohodlie, ktoré od modelu Pegasus očakávate.Sieťovinový zvršok je priedušný, pružný a mäkký a pohodlne sa nosí a nosí.

Každý krok je flexibilný

  • Pena Nike React je ľahká, pružná a odolná.Viac peny znamená lepšie tlmenie.Jednotka Zoom Air v prednej časti chodidla ešte viac tlmí každý krok.Je umiestnená bližšie k chodidlu, čím zabezpečuje citlivé tlmenie.

Perfektne sa hodí

  • Šnurovanie sa po zašnurovaní v strednej časti chodidla utiahne, takže si topánku môžete prispôsobiť presne podľa svojej nálady a veľkosti.

Ďalšie výhody

  • V jazyku je viac peny pre väčšiu mäkkosť.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2021 Q3
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Stredné tlmenie
Drop 10 mm
Technológie Nike Zoom Air

Nike Zoom Air

Tajomstvo rýchlej odozvy tlmenia Zoom Air spočíva v pevne natiahnutých elastických vláknach, ktoré sú do jednotky Nike Air vpletené stlačeným vzduchom. Tieto vlákna sa pri každom kroku zmršťujú, aby tlmili náraz, a potom sa okamžite vrátia do pôvodného tvaru. Výsledkom je výbušný a silný odraz od zeme. Špičkoví športovci oceňujú tlmenie Nike Air pre jeho rýchlu a citlivú odozvu, ktorá pocitovo skracuje kontakt so zemou a pomáha optimalizovať rýchlosť počas pretekov a tréningu.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme