Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánske bežecké topánky Mizuno Waveknit R2

Mizuno Waveknit R2

Pánske bežecké topánky

Farebné varianty

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
164,31 €

Mizuno

J1GC182907

Jedinečná voľnosť pohybu, maximálne pohodlie a tlmenie. To všetko spĺňa WaveKnit R2 a v zálohe má oveľa viac. SmoothRide medzipodrážka tvorí kombinácia U4icX a U4ic a spolu s vlnovou technológiou Mizuno zaisťuje mäkký a plynulý nášľap. Vďaka unikátnemu dizajnu zvršku so špeciálnou tkanou štruktúrou padne obuv na nohe ako uliata, stane sa vašou prirodzenou súčasťou a bude vám oporou pri každom kroku.

  • Zvršok so špeciálnou tkanou štruktúrou pohodlne sedí na nohe a zabezpečuje prirodzený pohyb
  • Mizuno vlnová technológia zaisťuje vyššiu mieru tlmenie a prispôsobivosť

Kombinácia U4icX a U4ic v medzipodošve a vlnovej technológie Mizuno dodávajú tomuto modelu najlepší pomer tlmenia, nízkej váhy a rýchlosti. Vďaka konštrukcii SmoothRide zažijete jedinečný pocit ľahkosti a plynulosti pohybu. Špeciálna tkaná štruktúra materiálu zvršku zaručuje maximálne pohodlie nosenia a voľnosť pohybu.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2019 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Široká
Tlmenie Stredné tlmenie
Drop 12 mm
Technológie Mizuno Wave , SmoothRide , U4iC , U4icX , Waveknit , X10

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

SmoothRide

SmoothRide Technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

U4iC

Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva latku opäť o kus vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodošvy U4iC je o 30% ľahšia ako predchádzajúci ap +, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženie a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

U4icX

Evolučná ľahká medzipodrážka, ktorá poskytuje odpruženie behu bez obáv z veľkých nárazov.

Waveknit

Mizuno, inšpirovaný našou ikonickou technológiou Wave, predstavuje WAVEKNIT. Náš pletený zvršok má vysoko pohodlnú vlnovú konštrukciu a poskytuje prirodzené a dynamické prispôsobenie jeho schopnostiam naťahovanie a držanie. V kombinácii s podošvou niektorých z našich najobľúbenejších predstaviteľov topánok, prežijete úplne nový bežecký zážitok.

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 223 014 939 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay