info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Dámska bežecká obuv Mizuno Wave Sky 5

Mizuno Wave Sky 5

Dámska bežecká obuv

Farebné varianty

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
94,58 € 188,50 € ušetríte 93,00 € -50 %

Mizuno

J1GD210244

V tejto obuvi s mäkkým a hladkým dezénom sa budete cítiť, akoby ste sa vznášali. Má všetky ingrediencie, ktoré by ste od spoločnosti Mizuno mohli chcieť: Mizuno Enerzy, Mizuno Wave a prémiová vložka. Nový Technológia Mizuno Enerzy Core dodáva modelu Wave Sky 5 bezkonkurenčnú mäkkosť a odraz.

  • Medzipodrážka Mizuno Enerzy Core od päty po špičku poskytuje najvyššiu úroveň návratnosti energie a vynikajúce odpruženie.
  • Penový materiál Mizuno Enerzy po celej dĺžke spodnej časti medzipodrážky ďalej zvyšuje účinnosť tlmenia a pocit flexibility.
  • Technológia Mizuno Wave zvyšuje stabilitu bez vplyvu na úroveň odpruženia.
  • Nová štruktúra dosky, ktorá kombinuje veľké a malé vlny, prispieva k hladšiemu pocitu.
  • Nový hladký a pružný vrchný materiál mäkko sedí na nohe a umožňuje pohodlný pohyb.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2022 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Modelový rad Mizuno Wave
Šírka topánky Široká
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 8 mm
Technológie AirMesh , Mizuno Wave , SmoothRide , Dynamotion Fit , X10 , U4iC , Mizuno Enerzy , AeroHug , Mizuno Enerzy Core

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj komfort pre nohy.

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

SmoothRide

SmoothRide Technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technológia je založená na 3D analýze tela v pohybe. Vytvára strih, vďaka ktorému odev aj obuv dokonale padne a poskytuje voľnosť pohybu.

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

U4iC

Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva latku opäť o kus vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodošvy U4iC je o 30% ľahšia ako predchádzajúci ap +, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženie a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

Mizuno Enerzy

MIZUNO ENERZY FOAM je špeciálny materiál-pena v medzipodošve, dodávajúci obuvi bezkonkurenčné mäkkosť a odpruženie a súčasne odolnosť. Oproti predchádzajúcim materiálom je 17% mäkšie a zaisťuje o 15% vyššie návrat energie z dopadu.

AeroHug

Technológia Mizuno AeroHug v hornej časti topánky drží nohu pri behu pevne na mieste. Vďaka elastickému a mäkkému materiálu navyše nestráca pohodlie.

Mizuno Enerzy Core

MIZUNO ENERZY FOAM je špeciálny materiál - pena v medzipodrážke, ktorá dodáva obuvi bezkonkurenčnú mäkkosť a odpruženie a zároveň odolnosť. V porovnaní s predchádzajúcimi materiálmi je o 17 % mäkší a poskytuje o 15 % vyššiu návratnosť energie pri náraze. Jadro Mizuno Enerzy Core ponúka vynikajúcu ľahkosť, mäkkosť a pružnosť.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme