Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Sky 3

Mizuno Wave Sky 3

Pánske bežecké topánky

Farebné varianty

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
123,26 € 176,08 € ušetríte 52,00 € -30 %

Mizuno

J1GC190201

Úplne nová zmes medzipodošvy XPOP PU v kombinácii s tlmením Mizuno Foam Wave vlny ponúka nový zážitok z behu a pocit ako by ste sa vznášali. Vďaka AeroHug konštrukcii zvršok pevne obopína chodidlo a poskytuje dokonalé pohodlie.

  • Pre bežcov dlhých tratí a objemových tréningov, ktorí chcú vynikajúce tlmenie nárazov a pocit ľahkosti a pružnosti ako keby sa vznášali na vode.
  • Spojenie materiálu XPOP PU a konštrukcia medzipodrážky s vlnou Mizuno Foam Wave dodáva modelu Wave Sky 3 neuveriteľne mäkké tlmenie a pri behu pocit ako by ste sa vznášali.
  • Mäkký a dokonale padnúce zvršok s technológiou AeroHug.
  • Wave Sky 3 využíva úplne nové kombinácie materiálu XPOP PU a medzipodošvy v tvare vlny Mizuno Foam Wave. Poskytuje tak jedinečné tlmenie a pocit ľahkosti akoby ste sa vznášali.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2019 Q3
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Cesta
Úprava obuvi Priedušná
Modelový rad Mizuno Wave
Šírka topánky Široká
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 10 mm
Technológie AirMesh , Mizuno Intercool , Mizuno Wave , Premium Insock , SmoothRide , U4iC , U4icX , X10 , XPOP

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť, a tým aj komfort pre nohy.

Mizuno Intercool

Táto technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri topánky počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AIRmesh, a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.

Mizuno Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu.

Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.

Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek bežca a výsledok je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.

Premium Insock

Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé sadnutie, pohodlie a napomáha odpruženiu a trvalejšej odolnosti.

SmoothRide

SmoothRide Technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu znížením nárazu a zvýšením flexibility. Táto technológia dovoľuje Mizunu vytvoriť bežeckú obuv, ktorá umožňuje veľmi pohodlný beh. Mizuno je považované za vedúcu značku v dizajne a technológii obuvi a so SmoothRide urobilo ďalší krok k maximálnemu pôžitku a výkonu pri behu.

U4iC

Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva latku opäť o kus vyššie. Špeciálna zmes materiálu medzipodošvy U4iC je o 30% ľahšia ako predchádzajúci ap +, napriek tomu si zachováva rovnaké vlastnosti odpruženie a pohodlia, ktoré bežci od značky Mizuno očakávajú.

U4icX

Evolučná ľahká medzipodrážka, ktorá poskytuje odpruženie behu bez obáv z veľkých nárazov.

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätnú časť podrážky, teda na jej nejzatěžovanějšiu časť. Predlžuje týmto životnosť a odolnosť topánky.

XPOP

XPOP ​​je úplne nová medzipodrážka, vyrobená z PU peny, ktorá poskytuje maximálne odpruženie a vysokú návratnosť energie a dlhú životnosť.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 223 014 939 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay