info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Dámske tričko Mammut Moench Advanced Half Zip Longsleeve Women

Mammut Moench Advanced Half Zip Longsleeve Women

Dámske tričko

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
98,07 € 122,58 € ušetríte 24,00 € -20 %

Mammut

1041-09940-2153

Parametre

Šport Outdoor / Turistika
Sezóna 2019 Q1
Vlastnosť oblečenia Ochrana proti chladu
Kapucňa Nie
Technológie Pontetorto Tecnostretch® , MAMMUT® Vertical Motion Construction™ , Mammut Connect , Bluesign® , Pontetorto® Merino Tecnowool

Pontetorto Tecnostretch®

Tecnostretch® je jemný a veľmi ľahký elestický materiál vhodný pre aktívny šport. Väzba vlákien tvorí odolnú vonkajšiu stranu, zatiaľ čo vnútorná polyesterová strana má výborné termoizolačné vlastnosti a vynikajúcu schopnosť odvodu potu. Spojenie polyesteru s elastanom je originálne riešenie pre materiál s širokým využitím.

MAMMUT® Vertical Motion Construction™

MAMMUT® Vertical Motion Construction™ zaisťuje optimalizovanú ergonómiu počas alpských pohybových sekvencií vertikálnym smerom.

Mammut Connect

Aplikácia slúži užívateľom k získaniu podrobných informácií k jednotlivým produktom. Deje sa tak jednoducho priložením chytrého telefónu s aplikáciou k NFC čipu (NFC = Near Field Communication). Tú použila firma Mammut ako prvá outdoorová značka.

Mammut Connect má k dispozícii tri hlavné sekcie - produkty, aktivita, inšpirácie. Prvý z nich ponúka informácie o jednotlivom tovare a poskytuje aj ďalšie popredajné služby, ako je napríklad predĺženie záručnej doby, do budúcnosti je plánované tiež pozývanie zákazníkov na rôzne outdoorové akcie. Sekcia aktivity slúžia ako vrcholový denník, kde môžu zákazníci zbierať svoje úspechy a zdieľať ich s komunitou, sekcie inšpirácie nadväzuje na príbehy, ktoré sú už prezentované na webových stránkach.

Bluesign®

Je nový štandard pre bezpečnosť a ochranu zdravia a životného prostredia pri výrobe textílií. Ekologický Bluesign® Standard vznikol ako reakcia na prísnu legislatívu a zvyšujúci sa dopyt po textilných výrobkoch, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, nepredstavujú žiadne zdravotné riziká a v najvyššej možnej miere šetria prírodné zdroje. Označenie bluesign® u textilných výrobkov zaručuje kombináciu nízkej ekologickej záťaže a vysokej funkčnosti, kvality, moderného dizajnu a komfortu.

Pontetorto® Merino Tecnowool

Výnimočná funkčná kombinácia vlákien merino vlny  (40 %) so syntetickými vláknami (45 % polyester, 15 % nylon). Vďaka podielu vlnených vlákien zabezpečuje použitý materiál dobrú ochranu proti chladu a rezistenciu voči telesnému zápachu aj pri niekoľkodňovom, napríklad expedičnom nosení. Funkčné syntetické vlákna zároveň zaisťujú rýchle schnutie týchto produktov a kompenzujú tak obvyklú nevýhodu čisto vlneného prádla. Dokonalá kombinácia pre šport a iné outdoorové aktivity.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

Čo hovoria naši zákazníci

Ďaľšie užívateľské recenzie »
100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 16. augusta 2023

Rýchle doručenie

100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 9. augusta 2023
  • Veľmi rýchle vybavenie a doručenie objednávky . Presné tabuľky veľkostí . Oblečenie vždy sadlo .

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 222 205 421

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay