info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Pánska mikina Mammut Innominata ML Half Zip Pull Men

Mammut Innominata ML Half Zip Pull Men

Pánska mikina

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
78,68 € 117,82 € ušetríte 39,00 € -33 %

Mammut

1014-01480-0033

Pánska mikina Innominata Half Zip je skutočná klasika značky MAMMUT. Vďaka svojmu retro štýlu pritiahne pozornosť všetkých očí v okolí. Kvalitný fleece z materiálu Polartec Thermal Pro zaisťuje optimálny pomer tepla a hmotnosti. Zips pri krku uľahčuje obliekanie a vyzliekanie a zaisťuje praktické vetranie.

  • Moderná interpretácia klasickej mikiny
  • Kvalitný materiál Polartec® Thermal Pro ® fleece ponúka ideálny pomer tepla a hmotnosti
  • Zip uľahčuje obliekanie
  • Zips má maskované zapínanie
  • Náprsné vrecko z kontrastnej látky

Parametre

Šport Outdoor / Turistika
Sezóna 2019 Q3
Vlastnosť oblečenia Ochrana proti chladu
Kapucňa Nie
Technológie Bluesign® , Polartec® Thermal Pro®

Bluesign®

Je nový štandard pre bezpečnosť a ochranu zdravia a životného prostredia pri výrobe textílií. Ekologický Bluesign® Standard vznikol ako reakcia na prísnu legislatívu a zvyšujúci sa dopyt po textilných výrobkoch, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, nepredstavujú žiadne zdravotné riziká a v najvyššej možnej miere šetria prírodné zdroje. Označenie bluesign® u textilných výrobkov zaručuje kombináciu nízkej ekologickej záťaže a vysokej funkčnosti, kvality, moderného dizajnu a komfortu.

Polartec® Thermal Pro®

Polartec® Thermal Pro ® je textilná platforma, ktorá zhmotňuje rôznorodé štýlové využitie syntetických materiálov. Rozmanitá škála používaných techník pletenia vytvára jedinečné povrchové štruktúry, bez vplyvu na efektívne vlastnosti materiálu.

Polartec® Thermal Pro ® zvyšuje variabilitu flísových produktov pomocou nových pletených štruktúr využiteľných v najrôznejších štýloch. Vlákna Thermal Pro ® sú vyrábané v najrôznejších farebných škálach. Jedinečné výrobné techniky sú zárukou špecifického vzhľadu každej materiálovej varianty. Technická kompozícia vlákien vytvára jemnú textúru a vzduchové kapsy zaisťujú tepelnú izoláciu a priedušnosť. Thermal Pro ® je pletený z prvotriednych syntetických vlákien, je pohodlný, odolný a štýlový.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme