info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
dámska mikina Mammut Eiswand Guide ML Jacket Women

Mammut Eiswand Guide ML Jacket Women

dámska mikina

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
183,41 € 203,79 € ušetríte 20,00 € -10 %

Mammut

1014-01460-0001

Ak máte radi extrémne výzvy, potrebujete vybavenie, ktoré vydržia v extrémnych podmienkach. Dámska mikina Eiswand Guide je odolná, veľmi všestranná a teplá vrstva z vysoko kvalitnej zmesi látok. Špeciálna potlač má vysokú odolnosť proti oderu a vďaka tomu je mikina vhodná aj do podmienok, kde sa nevyhnete kontaktu so skalou. Okrem toho je mikina skvele priedušná vďaka tenkému materiálu zo sieťoviny pod pažami. Dobre funguje ako vonkajšia vrstva aj ako izolačná vrstva pod bundou odolnú proti poveternostným vplyvom.

 • Kombinácia dvoch rôznych materiálov Pontetorto® Technostretch® zaisťuje optimálny odvod vlhkosti a neobmedzenú voľnosť pohybu
 • Odolný tlač predlžuje životnosť
 • Vložky pod pažou z tenkého materiálu s vaflovitou štruktúrou zvyšujú priedušnosť
 • Geometrická 3D technológia strihu MAMMUT Y Shape Pattern pre optimalizované prispôsobenie a maximálnu slobodu pohybu
 • MAMMUT® Vertical Motion Construction ™ pre prispôsobenie pohybu pri náročných horských sekvenciách
 • Plochý dizajn švov pre vysoký komfort a neodírání sa pod batohom
 • Vysoko kvalitné plochá podložka pod zipsom a pod bradou
 • 2 predné vrecká na zips sú kompatibilné s lezeckým úväzkom
 • Dlhý predný zips YKK Vislon®
 • Elastické manžety s otvormi na palec
 • Vyrobené v Európe

Parametre

Šport Outdoor / Turistika
Sezóna 2019 Q3
Vlastnosť oblečenia Ochrana proti vetru
Kapucňa Nie
Technológie Bluesign® , Mammut Connect , Mammut Georganic 3D Technology , Pontetorto Tecnostretch® , YKK Vislon®

Bluesign®

Je nový štandard pre bezpečnosť a ochranu zdravia a životného prostredia pri výrobe textílií. Ekologický Bluesign® Standard vznikol ako reakcia na prísnu legislatívu a zvyšujúci sa dopyt po textilných výrobkoch, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, nepredstavujú žiadne zdravotné riziká a v najvyššej možnej miere šetria prírodné zdroje. Označenie bluesign® u textilných výrobkov zaručuje kombináciu nízkej ekologickej záťaže a vysokej funkčnosti, kvality, moderného dizajnu a komfortu.

Mammut Connect

Aplikácia slúži užívateľom k získaniu podrobných informácií k jednotlivým produktom. Deje sa tak jednoducho priložením chytrého telefónu s aplikáciou k NFC čipu (NFC = Near Field Communication). Tú použila firma Mammut ako prvá outdoorová značka.

Mammut Connect má k dispozícii tri hlavné sekcie - produkty, aktivita, inšpirácie. Prvý z nich ponúka informácie o jednotlivom tovare a poskytuje aj ďalšie popredajné služby, ako je napríklad predĺženie záručnej doby, do budúcnosti je plánované tiež pozývanie zákazníkov na rôzne outdoorové akcie. Sekcia aktivity slúžia ako vrcholový denník, kde môžu zákazníci zbierať svoje úspechy a zdieľať ich s komunitou, sekcie inšpirácie nadväzuje na príbehy, ktoré sú už prezentované na webových stránkach.

Mammut Georganic 3D Technology

V Georganic výrobkoch sa pohyby a držanie tela tvarujú priamo na tele a vyvíjajú sa do trojrozmerného rezu.

Výhody:

 • Sloboda pri každom pohybe: strih je definovaný priamo na športovci, čo umožňuje presnú podporu prirodzených pohybov tela. Výsledkom je maximálna voľnosť pohybu a perfektný fit.
 • Nové prispôsobenie: Definovaním produktov pre športovcov viedla Georganic technológia k dvom novým tvarom odevov na hornej časti tela. Tvar Y je určený pre vertikálne pohyby a tvar T pre horizontálne pohyby. Hoci sa tento rez zameriava na lezecké pohyby, jeho použitie je možné rozšíriť na všetky ostatné oblasti. Môže byť tiež prenesená do každodenného života a ponúka novo definované pohodlie.
 • Neobmedzené možnosti dizajnu: znížené línie rezu pripravujú cestu pre dynamický a výkonovo orientovaný dizajn.

Pontetorto Tecnostretch®

Tecnostretch® je jemný a veľmi ľahký elestický materiál vhodný pre aktívny šport. Väzba vlákien tvorí odolnú vonkajšiu stranu, zatiaľ čo vnútorná polyesterová strana má výborné termoizolačné vlastnosti a vynikajúcu schopnosť odvodu potu. Spojenie polyesteru s elastanom je originálne riešenie pre materiál s širokým využitím.

YKK Vislon®

YKK produkty môžte nájsť vo všetkých oblastiach priemyslu. YKK vyrába široký sortiment zipsov, gombíkov, spôn a doplnkov na zapínanie a tieto sú celosvetovo známe pre ich výnimočnú kvalitu a životnosť. Sme hrdí na to, že používame výhradne YKK zipsy a spony na všetkých našich odevoch.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme