info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Dámska turistická obuv Mammut Ducan Low GTX Women

Mammut Ducan Low GTX Women

Dámska turistická obuv

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
121,27 € 195,64 € ušetríte 74,00 € -38 %

Mammut

3030-03530-00309

Flexibilné všestranný stroj v horách. Jedinečná kombinácia najmodernejších technológií dáva Ducan Low GTX bezkonkurenčný komfort v technickom teréne a robí z neho bezkonkurenčného spoločníka v horách. Využíva inovatívnu technológiu Mammut Flextron s pružinovým podrážkou na stabilizáciu nohy bez akéhokoľvek zhoršenia komfortu. Technológia MAMMUT Georganic 3D vytvára strih prispôsobený pre chodidlo, čo topánke dodáva pôsobivo pohodlné nosenie. Podrážka Vibram ponúka väčšiu priľnavosť a bezpečnejšie krok, ktorý vás bezpečne prevedie náročným terénom. Anatomicky tvarovaná stielka a asymetrické šnurovanie dodajú topánkam dizajn. Vďaka tejto turistickej topánke sú hory u vašich nôh.

  • Technológia Mammut® Flextron ™
  • MAMMUT Georganická 3D technológia
  • Pružná konštrukcia jazyka GORE-TEX ®
  • Podrážka Vibram Flextron

Parametre

Šport Outdoor / Turistika
Sezóna 2020 Q1
Úprava obuvi Nepremokavá
Výška obuvi Nízka
Využitie outdoor obuvi Ľahká turistika
Typ outdoor obuvi A/B
Technológie Mammut Flextron , GORE-TEX Extended Comfort

Mammut Flextron

Technológia Mammut Flextron podporuje prirodzenú anatómiu nohy a odľahčuje ju vďaka "barefoot" pocitu, ako by ste behali naboso. Jadrom technológie je podošva z pružinovej ocele, ktorá je integrovaná do medzipodošvy a nalieha priamo na stielku. V pozdĺžnom smere je flexibilná podporuje správny pohyb nohy. V priečnom smere je podošva stabilná a zabraňuje prepadávaniu klenby. Tým je podporené anatomicky správne postavenie nohy, ale aj lepšie držanie tela - pre prirodzený pohyb a účinnejšie využitie energie.

GORE-TEX Extended Comfort

Špičkové riešenie pre obuv, ktoré vás posunie aspoň o krok pred súpera. Obuv je vyrobená z extrémne priedušných a nepremokavých materiálov. Aby vyhovela náročným požiadavkám, sú jednotlivé súčasti aj samotná konštrukcia dokonale zladené. Obuv GORE-TEX ® Extended Comfort je trvalo nepremokavá, extrémne priedušná a udrží vaše nohy v suchu a pohodlie za každého počasia, dokonca aj pri namáhavej fyzickej aktivite.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme