info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Mammut Ducan High GTX Women

Dámska turistická obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

V piatok 12. 8. u vás

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

157,90 € 209,95 € ušetríte 52,00 € -25 %

Mammut

3030-03480-00089

Športová a obratná turistická obuv pre viacdenné, turistické alebo rýchle výlety po horách s využitím výhod špičkových výrobných techník. Jadrom Ducan High GTX® Men je technológia Mammut Flextron, ktorá integruje podrážku z pružinovej ocele ako medzipodrážku v topánke. To zabraňuje vychýleniu chodidla a súčasne poskytuje zlepšenú vertikálnu podporu. Výsledok: efektívnejšie využitie energie na túry a stúpanie. Technológia Mammut Georgan 3D zabezpečuje prirodzený pohyb chodidla. Ohniskom je anatomicky tvarovaná vložka, ktorá spolu s asymetrickým šnurovaním a jednostranne uchyteným jazyk zaisťuje, že sa jazyk nikdy nezhrnie a do topánok nenapadajú žiadne nečistoty či vlhkosť. So špeciálne navrhnutou podrážkou Vibram® vám Ducan High GTX® Men zaistia vynikajúcu priľnavosť na nerovnom teréne vo svete prírody a hôr.

  • Technológia Mammut® Flextron™
  • MAMMUT Georganická 3D technológia
  • Pružná konštrukcia jazyka GORE-TEX®
  • Podrážka Vibram Flextron

Parametre

Šport Outdoor / Turistika
Sezóna 2020 Q1
Úprava obuvi Nepremokavá
Výška obuvi Vysoká
Využitie outdoor obuvi Ľahká turistika
Typ outdoor obuvi B
Technológie GORE-TEX Extended Comfort , Mammut Flextron , Mammut Georganic 3D Technology

GORE-TEX Extended Comfort

Špičkové riešenie pre obuv, ktoré vás posunie aspoň o krok pred súpera. Obuv je vyrobená z extrémne priedušných a nepremokavých materiálov. Aby vyhovela náročným požiadavkám, sú jednotlivé súčasti aj samotná konštrukcia dokonale zladené. Obuv GORE-TEX ® Extended Comfort je trvalo nepremokavá, extrémne priedušná a udrží vaše nohy v suchu a pohodlie za každého počasia, dokonca aj pri namáhavej fyzickej aktivite.

Mammut Flextron

Technológia Mammut Flextron podporuje prirodzenú anatómiu nohy a odľahčuje ju vďaka "barefoot" pocitu, ako by ste behali naboso. Jadrom technológie je podošva z pružinovej ocele, ktorá je integrovaná do medzipodošvy a nalieha priamo na stielku. V pozdĺžnom smere je flexibilná podporuje správny pohyb nohy. V priečnom smere je podošva stabilná a zabraňuje prepadávaniu klenby. Tým je podporené anatomicky správne postavenie nohy, ale aj lepšie držanie tela - pre prirodzený pohyb a účinnejšie využitie energie.

Mammut Georganic 3D Technology

V Georganic výrobkoch sa pohyby a držanie tela tvarujú priamo na tele a vyvíjajú sa do trojrozmerného rezu.

Výhody:

  • Sloboda pri každom pohybe: strih je definovaný priamo na športovci, čo umožňuje presnú podporu prirodzených pohybov tela. Výsledkom je maximálna voľnosť pohybu a perfektný fit.
  • Nové prispôsobenie: Definovaním produktov pre športovcov viedla Georganic technológia k dvom novým tvarom odevov na hornej časti tela. Tvar Y je určený pre vertikálne pohyby a tvar T pre horizontálne pohyby. Hoci sa tento rez zameriava na lezecké pohyby, jeho použitie je možné rozšíriť na všetky ostatné oblasti. Môže byť tiež prenesená do každodenného života a ponúka novo definované pohodlie.
  • Neobmedzené možnosti dizajnu: znížené línie rezu pripravujú cestu pre dynamický a výkonovo orientovaný dizajn.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme