info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín
Dámska bunda Mammut Convey IN Hooded Jacket Women

Mammut Convey IN Hooded Jacket Women

Dámska bunda

Produkt nie je v ponuke
pozrite sa na podobné produkty
165,42 € 206,77 € ušetríte 41,00 € -20 %

Mammut

1013-00250-50102

Parametre

Šport Outdoor / Turistika , Voľný čas
Sezóna 2019 Q3
Ročné obdobie Jeseň / zima
Vlastnosť oblečenia Ochrana proti chladu , Ochrana proti vetru
Kapucňa Áno
Typ bundy Bunda
Technológie DWR , Mammut Easy combine , Bluesign® , Pertex® Quantum , Re:Down

DWR

Skratka pochádza od Durable Water Repellency (trvale odpudzujúce vodu). Ide o trvalú impregnáciu zaisťujúcu vodeodolnosť. Vďaka nej vonkajšie materiály nevstrebávajú vlhkosť. Je používaná ako u fleecového, tak u nepremokavého oblečenia a stanov. Jej účinnosť sa ale postupne znižuje v dôsledku opakovaného prania.

Mammut Easy combine

Vďaka technológii Mammut Easy combine možno do bundy pripnúť ľubovoľnú izolačnú vrstvu (fleecka, zateplená bunda) značky Mammut. Vpínací systém je na krku a rukávoch, pomocou patentu.

Bluesign®

Je nový štandard pre bezpečnosť a ochranu zdravia a životného prostredia pri výrobe textílií. Ekologický Bluesign® Standard vznikol ako reakcia na prísnu legislatívu a zvyšujúci sa dopyt po textilných výrobkoch, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, nepredstavujú žiadne zdravotné riziká a v najvyššej možnej miere šetria prírodné zdroje. Označenie bluesign® u textilných výrobkov zaručuje kombináciu nízkej ekologickej záťaže a vysokej funkčnosti, kvality, moderného dizajnu a komfortu.

Pertex® Quantum

Výrobky s Pertex Quantum® technológiou sú ultra-ľahké, s optimálnou silou v pomere k hmotnosti. Mäkký ako hodváb, extrémne komprimovateľný, s vynikajúcou odolnosťou proti oteru a ochranou pred vonkajšou vlhkosťou, vetrom a dažďom: látka nepremokne a rýchlo schne, a to vďaka zvláštnej DWR vodoodpudivej úprave, ktorá zaručuje trvalý výkon, a to aj po mnohých vypraniach.

Re:Down

RE: DOWN znamená recyklovaný materiál, ktorý sa získava zo starých posteľných produktov a spacákov, ktoré nemožno znovu predať. Spodná časť je zhromažďovaná, triedená, umytá a sterilizovaná spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Ponúka rovnaký výkon ako perie z mláďat a je testovaný v každom kroku výroby podľa medzinárodne uznávaných štandardov. Celý dodávateľský reťazec a proces je certifikovaný Global Recycled Standard.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme