Máme ISO 9001: Sme certifikovane bohovský

29. 05. 2017
Dlho sme na tom ticho pracovali a teraz je to konečne vonku! Prešli sme náročnými auditmi a stali sa vo svojom odbore jedinými držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001! Čo to presne znamená?
Máme ISO 9001: Sme certifikovane bohovský

ISO 9001 je certifikovaný systém manažérstva kvality. Medzinárodná organizácia pre normalizáciu (International Organization for Standardization) ho udeľuje spoločnostiam, ktoré preukázateľne spĺňajú náročné požiadavky a odporúčania pre trvalé zlepšovanie manažmentu kvality svojich služieb.

Nič moc vám to nehovorí?

Zjednodušene to znamená, že robíme maximum pre to, aby ste boli s našimi službami spokojní a máme na to celý rad vyladených procesov.

Certifikátom to ale nekončí.

ISO 9001 je pre nás pocta a odmena za veľké úsilie, ktoré sme do jeho nadobudnutia investovali, ale predovšetkým nás zaväzuje a motivuje k udržiavaniu a ďalšiemu zvyšovaniu štandardu svojich služieb.

A to nás baví.

Pyšne si ho vyvesíme, ale sľubujeme, že na vavrínoch nezaspíme :-)

Môžete sa spoľahnúť, že vždy urobíme maximum, aby sa vám s nami pekne športovalo.

Ďakujeme za vašu dôveru!


Čo hovoria naši zákazníci?

Ďalšia užívateľské recenzie »
Andrej Pridané: 3. novembra 2017
100 %
Odporúča obchod

Maximálna spokojnosť s obchodom. Našiel som presne také topánky ktoré som potreboval navyše za super cenu. Keď mi prišli boli mi malé (moja chyba - zle odmeraná noha) a tak som ich poslal na výmenu. Úplne jednoduchý postup , topánky som poslal späť a do týždňa som mal správnu veľkosť doma. Nákup sa mi síce trochu predražil ale mojou chybou. Obchod jednoznačne odporúčam.

  • Prehľadnosť
  • Komunikácia
  • Rýchlosť dodania
  • Veľký výber kvalitného tovaru
Overený zákazník Pridané: 5. októbra 2017
100 %
Odporúča obchod
  • Kontaktovali ma pred poslanim

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.