info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Garantujeme vám najnižšiu cenu na Slovensku

13. 03. 2018
Radi si vás rozmaznávame, preto sme na tortu našich služieb pridali sladkú čerešničku: Odteraz dáme krk za to, že inde výhodnejšie nenakúpite. A ako si tým môžeme byť tak istí?
Garantujeme vám najnižšiu cenu na Slovensku

Pravidelne totiž čekujeme situáciu na trhu a strážime, aby si ceny našich produktov príliš nevyskakovali. A ak by ste predsa objavili na chlp rovnaký produkt (čítaj rovnaký model skladom v rovnakej farbe a veľkosti) v inom slovenskom e-shopu lacnejšie, radi cenu dorovnáme.

Dajte nám vedieť!

Niekto nás tromfol, ale vy by ste predsa radi nakúpili u svojho osvedčeného a spoľahlivého zdroja (tj. u nás :-)? Dajte nám echo! Či platí garancia na daný produkt zistíte na detaile každého produktu podľa informácie vedľa ceny. Až budete vyplňovať v košíku svoje údaje, pripíšte do poznámky hypertextový odkaz na spomínaný produkt v konkurenčnom e-shope. My všetko skontrolujeme a ak bude cena nižšia, predáme vám produkt za stejnú cenu. 

Ako zaplatiť, ale nepreplatiť?

Pamätajte, že aby sme stihli cenu upraviť, mali by ste vybrať platbu dobierkou alebo pri osobnom odbere. U platby kartou a prevodom vám údaje k platbe prídu automaticky okamžite po odoslaní objednávky, takže nemáme šancu zasiahnuť.

Na čo si dať pozor

Konkurenčný predajca musí mať sídlo na Slovensku a v e-shope uvedené fakturačné údaje, oi. meno prevádzkovateľa, adresu a IČO. Ak ide o zahraničný e-shop, bazárový predaj či inzerát, potom naša garancia bohužiaľ neplatí, pretože nižšia cena takéhoto konkurenta býva vykúpená vysokým poštovným alebo pochybnou kvalitou produktov a služieb. A s takými krok nedržíme :-). Garancia sa nevzťahuje tiež na vernostné či zľavové programy, ku ktorým je nutné prihlásenie - cena  musí byť viditeľná v odkaze, ktorý nám zašlete.

To by šlo, nie? Tak príjemný nákup!


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:02:20:19
Saucony Rested Hoody
-70 % Dámska mikina Saucony Rested Hoody
23,49 € 77,65 €
už len 22 ks za túto cenu