info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Kästle Ski Set TX77, Tour 12 Pro, Skins

Skialpová súprava

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

V utorok 13. 12. u vás

V tejto veľkosti už len 1 kus. Teraz alebo nikdy.

1 498,09 € 1 664,54 € ušetríte 166,00 € -10 %
 • Tento produkt má dopravu zadarmo
 • icon-Created with Sketch. Vrátiť a vymeniť produkt môžete až 30 dní

Kästle

ST7720_BS016_C7720

Lyže:

Vďaka takmer pretekárskej karbónovej konštrukcii a technológii EARLY RISE ponúkajú ultraľahké lyže TX77 maximálnu stabilitu a neuveriteľnú priľnavosť pri zjazde. Čerešničkou na torte je nová svetelná technológia HOLLOWTECH 3.0, ktorá poskytuje väčší pocit istoty pri vašich obľúbených nočných túrach.
Skúsení lyžiari, ako napríklad rakúski horskí a lyžiarski vodcovia, si tieto lyže vyberajú, keď chcú efektívne stúpať a dosiahnuť maximálny výkon pri zjazde.

Viazanie:

TOUR 12 PRO je v ponuke viazaní úplne jedinečný. Je vyfrézovaný z vysokokvalitného hliníka, váži len 330 gramov a je ideálny pre všetkých znalcov, pre ktorých je hmotnosť veľmi dôležitá, ale ktorí nechcú robiť kompromisy na úkor výkonu. Je optimálna aj pre naše turistické lyže TX.
Inovatívny systém Snow Pack Proof zabraňuje prenikaniu snehu a ľadu do uzamykacieho mechanizmu a systém Easy Entry umožňuje mimoriadne jednoduché, intuitívne a bezpečné obúvanie všetkých lyžiarskych topánok s technickou podrážkou.
Voliteľne možno v zadnej časti použiť samostatne predávanú vložku FREERIDE SPACER, ktorá zlepšuje priamy prenos energie z topánky na lyžu. V sortimente výrobkov Kästle nájdete aj zodpovedajúce skoby, ktoré sa dajú rýchlo a jednoducho nasadiť.

Stúpacie pás:

Dokonale padnúce pásy KÄSTLE TX77 ponúkajú vynikajúci výkon pri zjazdoch aj stúpaniach. Pásy sú vyrobené zo 70 % z mohéru a 30 % zo syntetických materiálov. Boli navrhnuté na časté používanie a majú skutočne dlhú životnosť.
Vďaka technológii HYBRID na lepiacej strane sa pásky ľahko odstraňujú a nezanechávajú na sklíčku žiadne zvyšky lepidla.
Na ich oddelenie nie je potrebné používať sieťku ani fóliu. Lepiacu vrstvu nie je potrebné obnovovať, ani keď sa zašpiní. Čistenie pásikov a obnovenie ich priľnavosti je veľmi jednoduché, stačí použiť KÄSTLE HYBRID CLEANING SPRAY a suchú handričku.

Parametre

Šport Skialpinizmus
Sezóna 2021 Q3
Technológie Low Camber , Early Rise , Hook Free Shovel , Hook Free Tail , Semi-Cap , Hollowtech Luminous
Úroveň používateľa začiatočník , pokročilý
Jadro drevo
Využitie skialpovej lyže touring
Brzda áno
Šírka bŕzd (mm) 93
Vypínacia sila (DIN) od 5
Vypínacia sila (DIN) do 12
Typ skialpového viazania pinové

Low Camber

U LOW CAMBER je prehnutie výrazne menšie a kontaktné body sú posunuté podstatne bližšie k stredu lyže. Efektívna hrana je úmerne tomu kratšia, lyže sú točivejšie a určené pre kratšie oblúky.

Early Rise

S technológiou Rise optimalizujeme prevedenie špičky lyže a kontrolujeme float s ohľadom na určené použitie lyží. EARLY RISE zlepšuje float a uľahčuje vedenie lyží na zjazdovke aj v all-mountain teréne.

Hook Free Shovel

Hook-Free Shovel je dlhšia špička, ktorá sa často kombinuje s technológiou Early alebo Progressive Rise. Kontaktný bod je tu posunutý bližšie k stredu lyže, vďaka čomu sú lyže v oblúkoch tolerantnejšie a hravejšie.

Hook Free Tail

Hook Free Tail sa často kombinuje s technológiou Dual Rise a má dlhšiu pätku, pričom kontaktný bod sa nachádza ďalej pri strede lyže. Výsledkom je tolerantná, hravá lyža pri výjazde z oblúka.

Semi-Cap

Konštrukcia SANDWICH-SIDEWALL, ktorú sme prevzali z alpského závodného lyžovania, predstavuje nezameniteľnú známku kvality našich modelov.
Táto technológia prepožičiava všetkým lyžiam značky Kästle optimálnu ohybovú aj torznú tuhosť, umožňuje priame a citlivé ovládanie a zaisťuje plnú kontrolu nad lyžami aj pri vysokej rýchlosti.

Hollowtech Luminous

Naša kľúčová patentovaná technológia je vo svete výroby lyží unikátna. Odstránením nepotrebných vrstiev materiálu v špičke sa znížila hmotnosť lyže, čo prináša rovno niekoľko výhod: vibrácie sa znížia až o 30 %, lyže získajú na stabilite, hrany majú väčšiu priľnavosť a celkovo je vďaka nižšej hmotnosti vedenie lyží presnejšie.
Exkluzívne pri modeloch radu TX: Hollowtech je vyrobený z fotoluminiscenčného materiálu, ktorý svieti v tme.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

9 dôvodov prečo nakúpiť u nás

Viac o nás »
 • why-Created with Sketch. Autorizovaný predaj 140 TOP značiek
 • why-Created with Sketch. Takmer 2800 výdajných miest po celej SR
 • why-Created with Sketch. Mobilná aplikácia pre iOS a Android
 • why-Created with Sketch. Garancia najnižšej ceny
 • why-Created with Sketch. Doprava ZADARMO od 20 €
 • why-Created with Sketch. Darček k nákupu nad 225 €
 • why-Created with Sketch. Výber z 21235 produktov, 7494 skladom
 • calendarCreated with Sketch. Tovar môžete vrátiť a vymeniť až 30 dní
 • why-Created with Sketch. Vybavenie na 21 rôznych športov