info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX M (S) green/black zelená

Pánske bežecké topánky

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
156,86 € 209,14 € ušetríte 52,00 € -25 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Inov-8

000977-GNBK-S 01

Chceš posúvať svoje limity vo vzdialenosti a rýchlosti? Presne pre tieto účely sme vytvorili nové TRAILFLY ULTRA G 300. Topánku, v ktorej využiješ svoj potenciál do poslednej kvapky. Podarilo sa nám spojiť pohodlné a stabilné tlmenie s perfektnou flexibilitou a schopnosťou prispôsobiť sa povrchu, po ktorom bežíš. Čerešničkou na torte je úplne nová tlmiaci pena G-FLY obohatená grafenu pre maximálnu odolnosť a energetickú návratnosť. Konečné riešenie odvekej otázky "V čom bežať ultra-trail?" má meno TRAILFLY.

TRAILFLY ULTRA G 300 je najviac tlmená topánka, akú sme kedy vyrobili. Tlmiaca vrstva dosahuje mohutnosti 25 milimetrov. To je o 25% viac, než akékoľvek iné "inovejt" za celú históriu značky. Celkový komfort výrazne ovplyvňuje aj nová 6mm vkladacia stielka BOOMERANG, ktorá je vyrobená z vysoko energetické TPU peny.

Tlmenie a komfort sú bezpochyby kľúčové a zároveň najžiadanejšie vlastnosti bežeckých topánok. U obutie na ultratrail to platí dvojnásobne, pretože s pribúdajúcimi kilometrami nie je nad to udržať chodidlá v maximálnom pohodlí. Pri behu v teréne ale okrem pohodlia potrebujete aj maximálnu stabilitu a schopnosť čítať terén, aby nedošlo k podvrtnutie, alebo pádu. Preto sme u TRAILFLY použili patentovanú technológiu ADAPTER FLEX - 10mm hlboký zárez v strednej časti tlmenia, ktorý radikálne dvíha flexibilitu celej topánky a tým aj jej schopnosť vnímať terén. Dôležitú úlohu tu zohráva aj 6 mm drop podporujúca prirodzenú prácu chodidla.

Ďalšia revolučnou novinkou je tlmiaci pena G-FLY. Vôbec prvý tlmiaci materiál na svete s grafenu. Grafen je Nobelovou cenou ovenčený materiál. 200x pevnejšie ako oceľ a pritom maximálne pružný a extrémne ľahký. Kombinácia peny a grafenu nám umožnila dosiahnuť tak vysoké hodnoty u odolnosti a energetickej návratnosti, akými sa moc iných topánok chváliť nemôže.

Podošva TRAILFLY vychádza z osvedčeného konceptu TERRA ULTRA. Základný tvar špuntov je veľmi podobný, ale líšia sa ich rozloženie. Naším cieľom bola maximálna podpora ohybnosti celej topánky, bez toho aby sme museli obetovať čokoľvek zo špičkového gripu určeného do univerzálneho trailu. TRAILFLY sa neboja dlhých prebehov po asfalte a podržia vás i kamenisté sutiny, alebo technickom lesnom teréne.

Zvršok je napnutý na najširšom kopyte (5) štandard fit a aj tu nájdeme silný vplyv modelu TERRA ULTRA G 270. Osadenie chodidla vnútri topánky je pevné a spoľahlivé, ale v žiadnom prípade nie nekomfortné. Použité materiály ideálnym spôsobom kombinujú priedušnosť, nízku hmotnosť a odolnosť. Aj napriek svojmu široký strih sa TRAILFLY dokáže veľmi dobre prispôsobiť bežcom s užším tvarom chodidla. Pri dlhých behoch oceníte dostatok priestoru pre prsty a prirodzenú prácu priečnej klenby. Chýbať nesmie gumový chránič prstov a lem po celej spodnej hrane, ktorá chráni pred vlhkosťou aj poškodením zvršku od všetkých nástrah trailu.

TRAILFLY ULTRA G 300 je topánka zrodená pre potreby ultra trailu. Dlhé behy v rôznorodom teréne budú vďaka nim ľahšie a pohodlnejšie, než ste si kedy dokázali predstaviť. Pre milovníkov robustných, stabilných a spoľahlivých topánok bude TRAILFLY ideálnou voľbou aj v okamihu, kedy má dĺžka bežeckých trás do ultra ďaleko.

Parametre

Šport Beh
Sezóna 2021 Q3
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Terén - trail
Úprava obuvi Priedušná
Šírka topánky Široká
Tlmenie Vysoké tlmenie
Drop 6 mm
Technológie G-Grip , Boomerang , Adapter Flex , G-Fly , Trailfly

G-Grip

Podošva obsahuje Graphen, ktorý sa primiešava do gumovej podrážky pre zaistenie priľnavosti pri lepšej životnosti a nižšej hmotnosti ako ostatné zmesi. Graphene sa v súčasnosti využíva v najnovších technológiach. Za izoláciu Graphene bola v roku 2010 udelená Nobelova cena za fyziku.

Boomerang

6 mm vkladacia stielka Boomerang, ktorá je vyrobená z vysoko energetickej TPU peny.

Adapter Flex

Patentovaná technológia Adapter Flex predstavuje 10 mm hlboký zárez v strednej časti tlmenia, ktorý radikálne dvíha flexibilitu celej topánky a tým aj jej schopnosť vnímať terén.

G-Fly

Revolučná tlmiaca pena G-Fly je vôbec prvý tlmiaci materiál na svete z grafénu. Grafén je Nobelovou cenou ovenčený materiál. 200x pevnejší ako oceľ a pritom maximálne pružný a extrémne ľahký. Kombinácia peny a grafénu dosahuje veľmi vysoké hodnoty odolnosti a energetickej návratnosti.

Trailfly

Podrážka Trailfly vychádza z osvedčeného konceptu Terra Ultra. Základný tvar špuntov je veľmi podobný, ale líšia sa rozložením. Ponúka maximálnu podporu ohybnosti celej topánky a špičkový grip určený do univerzálneho trailu. Nebojí sa dlhých prebehov po asfalte a podrží vás aj v kamenistej sutine alebo technickom lesnom teréne.

100 %
Overený zákazník Pridané: 27. júna 2021

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme

Čo hovoria naši zákazníci

Ďaľšie užívateľské recenzie »
100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 10. januára 2023

rýchle dodanie, tovar spĺňa očakávania

100 %
Odporúča obchod
Overený zákazník Pridané: 21. decembra 2022

Viac krát som nakupoval a nikdy nebol žiaden problém.