info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Inov-8 ROCLITE 315 GTX W

Dámska outdoorová obuv

Vyberte svoju veľkosť Ako vybrať?

Dostupnosť tovaru
nejprve vyberte velikost
126,82 € 182,08 € ušetríte 55,00 € -30 %

Inov-8

000805-OLBKTL-M 01

ROCLITE je diamantom medzi crossovou obuvou. Veľkú zásluhu na tom má dobre navrhnutá podrážka, ktorá poskytuje vynikajúcu priľnavosť a zároveň veľmi dobrú odolnosť. Nová generácia modelu ROCLITE 315 GTX posúva tento štandard ešte ďalej tým, že podrážku obohacuje grafénom oceneným Nobelovou cenou. Výsledkom je ešte lepšia priľnavosť na všetkých typoch povrchov pri zachovaní vynikajúcej pružnosti a odolnosti proti oderu. Doma je model ROCLITE doma najmä na mäkkom podklade, kde naplno využijete výhody 6 milimetrov vysokých kopýt. Vďaka vysokej hustote dezénu a veľkej kontaktnej ploche však dezén ROCLITE nestráca priľnavosť ani na tvrdom podklade alebo na ceste, čo z neho robí dokonale univerzálneho spoločníka do akýchkoľvek podmienok.

Model ROCLITE 315 GTX je vynikajúcou voľbou na behanie v chladnom a daždivom počasí. Nepremokavá membrána GORE-TEX udrží vaše nohy v suchu aj v najväčšej prietrži mračien a výrazne zvyšuje tepelný komfort. To všetko pri zachovaní vynikajúcej priedušnosti. Nová generácia neviditeľného strihu GORE-TEX je tiež oveľa mäkšia a pružnejšia, takže po obutí ani nebudete vedieť, že máte na sebe topánku s membránou. Ak chcete naplno využiť výhody zvršku GORE-TEX, odporúčame topánku používať spolu s topánkou ALL TERRAIN GAITER, ktorá chráni aj členky a achilovky.

Pokles je tu 8 milimetrov a tlmiaca vrstva v prednej časti chodidla je rovnako vysoká. To znamená, že v topánke ROCLITE 315 GTX budete môcť dokonale čítať terén a topánka vás spoľahlivo prevedie aj technickými pasážami. O vynikajúce pohodlie sa stará tlmiaca zmes POWERFLOW s vyššou mäkkosťou a návratnosťou energie. Medzipodrážka je doplnená výstužou META-PLATE. Nemusíte sa teda obávať žiadnych ostrých kameňov ani straty flexibility, pretože použitá výstuž dokáže účinne chrániť vaše nohy bez toho, aby negatívne ovplyvnila flexibilitu celej obuvi.

Zvršok topánky ROCLITE 315 GTX je natiahnutý na strednú šírku, má robustnú gumovú ochranu špičky a 3D tlačené zosilnenie po celom členku. Vďaka tomu je topánka dostatočne priestranná v oblasti prstov a priečnej klenby a zároveň spoľahlivo drží pätu a priehlavok aj v technicky náročných pasážach.

Parametre

Šport Beh , Outdoor / Turistika
Sezóna 2022 Q1
Typ došľapu Neutrálny
Typ bežeckej obuvi Tréningová
Typ povrchu - beh Terén - trail
Úprava obuvi Nepremokavá
Modelový rad Inov-8 Roclite
Výška obuvi Nízka
Šírka topánky Štandardná
Tlmenie Stredné tlmenie
Drop 8 mm
Využitie outdoor obuvi Ľahká turistika
Typ outdoor obuvi A/B
Technológie GORE-TEX Invisible Fit , Powerflow , Meta-Plate

GORE-TEX Invisible Fit

Celým názvom - GORE-TEX Invisible Fit je vodeodolná membrána. Novo je membrána integrovaná do vrchného materiálu. Membrána je laminovaná na jednotlivé diely zvršku a výsledkom sú výrazne lepšie funkčné vlastnosti, lepšie a efektívnejšie spojenie membrány a zvršku, lepší fit a výrazne sa eliminovali tiež rôzne prehyby podšívky, ktoré mohli spôsobovať pľuzgiere alebo zapareniny. Výsledkom je lepšie padnúca obuv s GORE-TEX membránou.

Powerflow

Ponúka v pätnej časti o cca 10% vyššiu mieru tlmenia, predná časť je naopak tvrdšia pre účinné a presné vedenie odrazu. Poskytuje o 15% väčšiu návratnosť energie pri odraze ako štandardná EVA.

Meta-Plate

Vložená polymérová výstuha do medzipodošvy, ktorá kopíruje tvar plantárnej fascie a ovplyvňuje tak zásadne torznú stabilitu a výrazne chráni chodidlá proti prerazeniu medzipodošvy ostrými kameňmi. Zvyšuje tak komfort a istotu v nerovnom kamenistom teréne. Výstuha je výrazne väčšia ako DFB.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme