logo Asics

Povzneste svoju myseľ, rozhýbte svet

​Pomôžte nám povzniesť myseľ miliónov ľudí po celom svete. Objavte úplnú harmóniu tela a duše vďaka vynikajúcej stabilite bežeckých topánok Asics KAYANO 28.

Staňte sa súčasťou celosvetovej štúdie Asics. Použite nástroj vo webovej aplikácii Mind Uplifter™ a objavte aký vplyv má šport na vaše psychické zdravie. Zdieľajte výsledok a vsadíme sa, že tým k pohybu inšpirujete veľa ľudí.

Uplift mind

Odhaľte vplyv pohybu na svoju myseľ

Prvýkrát máte jedinečnú šancu skutočne odhaliť, ako pohyb ovplyvní vašu náladu. Vďaka vedeckému výskumu vznikla webová aplikácia Mind Uplifter™, ktorá znázorní ako moc pohyb povzniesol vašu myseľ. Rovnako tiež ukáže, ako pohyb pomáha zlepšovať náladu vo vašom meste aj v celom štáte. Každý výsledok z Mind Uplifter™ pomôže prvej globálnej štúdii o vplyve pohybu na našu psychiku a stav mysle.

Každý nazdieľaný záznam s hashtagom #UpliftingMinds zaistí príspevok organizácii Mind, ktorá sa zaoberá celosvetovým mentálnym zdravím.

Spustiť aplikáciu
Impact

CHRÁŇTE SVOJ KROK, BEHAJTE S POKOJNOU MYSĽOU

Európska šampiónka v para behu na 200, 400 a 1500 metrov a svetová šampiónka v para behu na 1500 metrov Joanna Mazur sa zverila s tým, čo pre ňu znamená cítiť z topánok naozajstnú podporu.

GEL-KAYANO™ 28 - Joanna Mazur

„Keď ste slepí a beháte, dôvěra je pre vás všetkým“
Európska stabilná bežecká topánka číslo jedna je vytvorená, aby chránila bežcov s pronačným došľapom. Topánka GEL-KAYANO 28 je spoľahlivý partner, vďaka ktorému môžete behať s pokojom v duši.

Dovoľte nám nájsť vám perfektnú topánku

​Chceme vám uľahčiť hľadanie tej správnej obuvi. Vyskúšajte nášho interaktívneho sprievodcu výberom obuvi, ktorý vám navrhne ideálnu obuv.

Vyhľadávač topánok

Potrebujete perfektnú topánku?

​Chceme vám uľahčiť hľadanie tých správnych topánok. Odporúčame teda zájsť si na diagnostiku došľapu, kde vám profesionál poradí čo a ako. Alebo skúste náš interaktívny vyhľadávač topánok. Ten vám ukáže, ktorá obuv je vhodná práve pre vás.

Vyhľadávač topánok
Konfigurátor

Objavte našu novú kolekciu

Tá vznikla za jediným účelom - bezpodmienečne a zo všetkých síl podporovať maximálny pokoj mysle.

Pozrieť sa

Objavte našu novú kolekciu

Tá vznikla za jediným účelom - bezpodmienečne a zo všetkých síl podporovať maximálny pokoj v duši.

Pozrieť sa
Kolekcia

Prijmite výzvy v Asics Runkeeper™

Nezáleží na vašej bežecké úrovni, choďte do toho a urobte niečo pre seba vďaka výzvam Asics RunKeeper™. Rozpohybujte svojho ducha a zapojte sa do nových výziev, ktoré ponúka apka. Behajte s World Uplifting Minds Run.

Pridať sa
Uplifting minds

Na každom pohybe záleží

Behajte a zdieľajte svoje fotky a zážitky. Aj keby mali k pohybu inšpirovať len jedného človeka, sú užitočné. Za zdieľanie fotiek s hashtagom #UpliftingMinds navyše Asics daruje finančný príspevok organizácii Mind, ktorá skúma vplyv pohybu na náladu a duševné rozpoloženie.

Zistiť viac

Často kladené otázky

Ktorú nadáciu podporujete?

Sme hrdí na to, že podporujeme organizáciu Mind. Získané peniaze budú použité na podporu toho, aby sa ľudia viac hýbali a dosiahli vďaka tomu duševnej pohody.

Ako sa môžem zapojiť a pomôcť?

Chceme vidieť, ako pozitívne šport a pohyb pôsobí na vašu myseľ. Odfoťte sa a zdieľajte svoje skúsenosti s aplikáciou Mind Uplifter™ a pripojte k príspevkom hashtag #UpliftingMinds.

Ako dlho mám na zverejnenie príspevku?

Zdieľať môžete do 31. decembra 2021.

Kde môžem svoje príspevky zdieľať?

Dajte je na svoj Facebook, Instagram alebo Twitter.

Ak nazdieľam viac príspevkov, budú sa počítať všetky?

Áno, budú, naším cieľom je povzniesť duševnú pohodu čo najviac ľudí.

Odkiaľ sa môžem do výzvy zapojiť?

Odkiaľkoľvek. Dúfame, že nech už ste kdekoľvek na svete, radi nazdieľate svoje príspevky a skúsenosti.

Musím niečo urobiť so svojím účtom, aby ste mohli nájsť môj príspevok?

Váš účet musí byť verejný, aby sme mohli váš príspevok s hashtag #UpliftingMinds nájsť.

Akú čiastku plánuje ASICS darovať?

Darujeme £2 za každú zdieľanú fotografiu s hashtag #UpliftingMinds. Získané prostriedky až do celkovej výšky 100.000 libier pomôžu poskytovať služby ľuďom, ktorí majú problémy s duševným zdravím.